پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

دو خبر برای سهامداران این شرکت؛
کد خبر: ۳۲۰۱۹۹
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
0
پول نیوز - علاوه بر شفاف سازی «فولای» در خصوص فروش یکی از شرکت های فرعی، حسابرسان نیز کار خود را به اتمام رساندند.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «صنایع فولاد آلیاژی یزد» در نظر دارد تعداد ۱۰ میلیون و ۹۸۶ هزار سهم معادل ۹۹ درصد سهام شرکت گسترش فولاد سیلندر یزد (در حال احداث) را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

لازم به ذکر است که فعالیت شرکت گسترش فولاد سیلندر یزد تولید سیلندر‌های تحت فشار فلزی و کامپوزیتی است و بهای تمام شده این شرکت برای «فولای» حدود ۱۱ میلیارد ریال است.

خبر دیگر در خصوص این شرکت بورسی این است که پس از حدود ۷۷ روز حسابرسان نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه اظهارنظر کردند.

در حالی که در نهمین روز شهریور ماه هیئت مدیره «فولای» گزارش توجیهی افزایش سرمایه را منتشر کرده بودند، حسابرسان اکنون نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند.

به این ترتیب، قرار است سرمایه ۱۳۴ میلیارد ریالی کنونی به ۲۰۰ میلیارد ریال برسد که این افزایش سرمایه ۴۹ درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی و به منظور اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش به اجرا درخواهد آمد.

حال تنها مجوز سازمان بورس باقی مانده تا «فولای» در مجمعی فوق العاده با سهامداران خود به شور بنشیند و در این خصوص تصمیم گیری کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: