پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۰۱۹۵
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
0
پول نیوز - در سایت مرجع تغییر قیمت بنزین، یعنی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با گذشت بیش از ۱۴ ساعت از اعمال نرخ‌های جدید، قیمت بنزین موتور همچنان ۱۰۰۰ تومان و بنزین سوپر ۱۲۰۰ تومان نمایش داده می شود.
به گزارش پول نیوز، در حالی که بیش از نصف روز از تغییر قیمت بنزین به موجب افزایش نرخ‌ها و دونرخی شدن آن می‌گذرد، در سایت مرجع این تغییر قیمت یعنی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران قیمت بنزین موتور همچنان 1000 تومان و بنزین سوپر 1200 تومان نمایش داده می شود.

در صفحه نخست سایت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هم‌اکنون (14:45 روز بیست و چهارم آبان‌ماه) وضعیت قیمت فرآورده‌های نفتی بدین شکل نشان داده شده است:

در حالی که در جدول بالا می‌بایست ردیف اول با نرخ 30000 ریال و ردیف دوم با نرخ 35000 ریال اصلاح شود و ردیف دیگری با عنوان بنزین سهمیه‌ای و با قیمت 15000 ریال به آن اضافه شود که به نظر می رسد، این مهم هنوز به ذهن متولیان اطلاع رسانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خطور نکرده است.

گاف عجیب شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: