پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

آمار شهریور ماه سازمان هواپیمایی کشوری نشان می‌دهد؛
کد خبر: ۳۲۰۰۰۵
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
0
در شهریور ماه سال جاری، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» بیشترین پرواز داخلی را در فرودگاه مهرآباد تهران انجام داده و بیشترین تعداد پروازهای به موقع نیز متعلق به ایران‌ایر است.

به گزارش پول نیوز از وزارت راه و شهرسازی، آمار منتشر شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری نشان می‌دهد، در شهریورماه سال جاری، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» رکورددار انجام پروازهای داخلی در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران بوده است.

بر اساس این آمار، ایران‌ایر در شهریورماه گذشته، ۶۷۷ پرواز داخلی در فرودگاه مهرآباد تهران انجام داده که این ارقام، «هما» را در رتبه نخست انجام پرواز در این فرودگاه قرار می‌دهد. پس از ایران‌ایر به شرکت‌های هواپیمایی زاگرس و ماهان به ترتیب با انجام ۶۰۲ و ۶۰۰ پرواز، در رتبه‌های دوم و سوم فهرست ایرلاین‌های پرتردد در تهران قرار گرفته‌اند.

در این ماه، ایران‌ایر با انجام ۵۲۱ پرواز به موقع، بیشترین پرواز سروقت در فرودگاه مهرآباد را انجام داده است. رکورددار بیشترین پرواز با تاخیر نیز هواپیمایی ماهان است که ۲۲۰ پرواز، یا به عبارتی ۱۵ درصد از کل پروازهای این شرکت هواپیمایی با تاخیر انجام شده است. رتبه‌های دوم و سوم در فهرست تاخیر پروازها نیز متعلق به شرکت‌های کاسپین و آسمان است که به ترتیب ۱۳ و ۱۱درصد از پروازهای این شرکت‌ها با تاخیر انجام شده است.

گفتنی است تاخیرهای ذکر شده در این گزارش، شامل دیرکردهایی از تمام منشاهای تاخیر، از جمله تغییرات جوی، عملیاتی، فنی، تسهیلاتی و ... است. 

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.