پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۹۸۱
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
0
پول نیوز- شاخص بورس روز جاری با رشد ۱۱۴۷ واحدی در پایان معاملات به ۳۰۳ هزار و ۹۴۳ واحد رسید.

به گزارش پول نیوز، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که شاخص‌های بورس در پایان داد و ستد‌های امروز با رشد مواجه شدند.

بر اساس آخرین معاملات، روز جاری اکثر شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۱۱۴۸ واحد رشد معادل ۰.۳۸ درصد به ۳۰۳ هزار و ۹۴۳ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با ۳۰۷ واحد افزایش معادل ۰.۳۸ درصد به ۸۱ هزار و ۴۲۹ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۷۷۴ واحد رشد معادل ۰.۹۱ درصد به ۸۶ هزار و ۱۱۳ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۵۱۷ واحد افزایش، معادل ۰.۹۱ درصد به ۵۷ هزار و ۵۸۰ واحد، شاخص آزاد شناور با ۱۷۴۷ واحد رشد، معادل ۰.۵۰ درصد به ۳۵۳ هزار و ۵۶۰ واحد، شاخص بازار اول با ۸۷۱ واحد صعود معادل ۰.۴۰ درصد به ۲۲۰ هزار ۷۶۱ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۱۶۷ واحد رشد معادل ۰.۳۵ درصد، به ۶۱۸ هزار و ۷۴۵ واحد رسید.

نماد‌های تاثیر گذار

از سویی دیگر امروز ۶ نماد «خودرو با ۱۴۵ واحد، رمپنا با ۹۰ واحد، شبندر با ۸۴ واحد تاپیکو با ۷۳، جم با ۷۱ واحد و مبین با ۶۰ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

نوسان شاخص صنایع

این گزارش می‌افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه‌ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «وسایل ارتباطی با ۵۴۴ واحد صعود معادل ۴.۵۶ درصد به ۱۲ هزار و ۴۸۲ واحد، کاشی و سرامیک با ۴۰۴ واحد افزایش معادل ۴.۱۱ درصد به ۱۰ هزار و ۲۶۱ واحد، خودرو با ۱۰۶۹ واحد رشد معادل ۲.۴۳ درصد به ۴۴ هزار و ۹۸۳ واحد، غذایی بجز قند ۳۵۴ واحد افزایش معادل ۲.۳۸ درصد به ۱۵ هزار و ۲۶۶ واحد، محصولات چوبی با ۶۲۵۳ واحد رشد، معادل ۲.۰۸ درصد به ۳۰۷ هزار و ۴۱۵ واحد، محصولات چرمی با (۱۷۵) واحد افت معادل (۱.۹۰) درصد به ۹ هزار و ۸۸ واحد، منسوجات با (۱۱۰) واحد کاهش معادل (۲.۸۳) درصد به ۳ هزار و ۷۸۰ واحد» رسید.

بیشترین کاهش قیمت‌ها

در عین حال نگاهی به آمار‌های معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نماد‌های «فروس، غنوش، خمحرکه، تکنو، کحافظ، سفار و قمرو» بیشترین افزایش قیمت و نماد‌های «حفاری، دروز، قشهد، آسیا، غسالم، قشکر و سدشت» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلو‌های بورس به ثبت رسیدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستد‌های روز جاری بورس، در ۳۱۳ هزار نوبت معاملاتی، ۲ میلیارد و ۶۴۴ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۳ هزار و ۸۹۵ میلیارد تومان در بورس معامله شد.

افزایش ۱۱۴۷ شاخص بورس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.