پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۹۳۱
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
0
پول نیوز - استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در صورتی که صاحب پروانه بهره‌برداری معدن بعد از مدت تعیین شده ۳ ساله هیچ‌گونه بهره‌برداری از معدن نداشته باشد، پروانه باطل می‌شود.
به گزارش پول نیوز، اقبال عباسی ۱۹ آبان‌ماه در جلسه شورای معادن استان، با اشاره به اینکه ۲۲ باب معدن در استان طی سال‌های ۹۵ و ۹۶ درخواست اعطای تعطیلی موقتی را داشتند، اظهار کرد: میزان تخفیف درخواست شده برای این تعداد معدن، ۲۸۸ میلیون تومان بوده است.

وی افزود: فردی که پروانه بهره‌برداری معدن را اخذ کرده، اجازه دارد ۳ سال تعطیل باشد، حال اگر به جای میزان تعیین شده برای برداشت از معدن، کمتر از حد برداشت انجام شود، حداقل ۲۵ درصد تخفیف دولتی برای صاحب پروانه بهره‌برداری لحاظ می‌شود.

استاندار گفت: لازم است برای تخفیفات دولتی، لیست معدن‌داران مشخص شده را به کمیته ۳ نفره شامل سازمان صمت، استانداری و فرماندار هر شهرستان ارجاع و برای جلسه آینده، صورت جلسه‌ مبنی بر تصمیم‌گیری تخفیفات دولتی ارائه شود.

در ادامه علی شهریارپور سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، با اشاره به اینکه مخالف کمک‌هایی که به واحدهای تولیدی استان می‌شود، نیستم، تصریح کرد: در شرایط کنونی هر چه حمایت از واحدهای تولیدی و تولید استان انجام شود، کم است و باز هم ظرفیت وجود دارد.

وی افزود: یکی از وظایفی که در سیستم دولتی به ویژه در شرایطی که مباحث درآمدی دولت با مشکل مواجه شده، این است که باید تلاش در راستای وصول درآمد دولت باشد، بنابراین لازم است بر روی علت‌ها تمرکز بیشتری گذاشته شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: