پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۸۹۶
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
0
پول نیوز - مدیر کل فرودگاه بین المللی کیش گفت: فرودگاه بین المللی کیش در هفت ماه ابتدایی سال 98 در دو بخش مسافری و تعداد پروازها رشد 8 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشته است.
به گزارش پول نیوز، عزت اله محمدی افزود: در این هفت ماه  تعداد 13 هزار و 248 پرواز به مقصد یا از مبداء فرودگاه کیش انجام شده است که یک میلیون و 686 هزار و 350 مسافر توسط این پروازها در فرودگاه کیش تردد داشته اند.

محمدی در تشریح این آمارها گفت: از مجموع 13 هزار و 248 پرواز انجام شده توسط فرودگاه کیش تعداد پروازهای داخلی این فرودگاه در هفت ماهه اول سال جاری 12 هزار و 821 پرواز بوده است که در این مدت یک میلیون و 660 هزار و 96 نفر مسافر از مسیرهای داخلی با این پروازها و فرودگاه کیش خدمات حمل و نقل دریافت کرده اند.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه سهم پروازهای ورودی فرودگاه بین المللی کیش  831 هزار و 84 مسافر و سهم پروازهای خروجی این فرودگاه  829 هزار و 12 مسافر بوده است.

مدیر کل فرودگاه بین المللی کیش در خصوص پروازهای خارجی فرودگاه کیش نیز گفت: در 7 ماه نخست امسال فرودگاه بین المللی کیش پذیرای نشست و برخاست  427 پرواز بین‌ المللی بوده است و 26 هزار و 254 نفر مسافر از طریق این پروازها در مسیرهای بین المللی از طریق فرودگاه کیش جابجا شده‌اند.

شایان ذکر است؛ در هفت ماه نخست سال 97 یک میلیون و 555 هزار و582 مسافر از طریق 12 هزار و 450 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه جزیره کیش تردد داشته اند.

گفتنی است؛ فرودگاه بین المللی جزیره کیش پس از فرودگاه های امام خمینی (ره)، مهرآباد تهران و شهید هاشمی نژاد مشهد، چهارمین فرودگاه پرتردد کشور است.

برچسب ها: کیش ، فرودگاه ، مسافر ، پرواز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا افزایش نرخ حامل های انرژی باعث افزایش تورم می شود؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: