پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۸۷۷
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
0
پول نیوز - اداره بهره برداري شركت آب و فاضلاب ساوه با اتخاذ سياستها و تدابير لازم در زمينه تهيه و خريد الكتروپمپ و ساير ملزومات چاه ها و خطوط انتقال و همچنين نگهداري آن ها به صورت رزرو ، تلاش نموده كمترين توقف در زمينه توليد و انتقال آب صورت پذيرد .

اتخاذ تدابير لازم و بهبود وضعيت آبرساني به 3 شهرشهرستان ساوهبه گزارش گروه انرژی پول نیوز، سيدحجت شاهرخ رئيس اداره بهره برداري شركت آب و فاضلاب ساوه گفت:با توجه به محدوديت هاي موجود در بهره برداري از تاسيسات آبرساني در 3 شهر تابعه شهرستان ساوه شامل شهرهاي آوه ، غرق آباد و نوبران همچون منابع توليد و مخازن ذخيره كه اختلال در عملكرد هريك نارضايتي مشتركين را در پي دارد، اداره بهره برداري شركت آب و فاضلاب ساوه تلاش نموده با پيش بيني ها و اتخاذ سياستها و تدابير لازم در زمينه تهيه و خريد الكتروپمپ و ساير ملزومات چاه ها و خطوط انتقال و نگهداري آن ها به صورت رزرو ، كمترين توقف در زمينه توليد و انتقال آب صورت پذيرد .


رئيس اداره بهره برداري شركت آب و فاضلاب ساوه با اشاره به آخرين حادثه صورت گرفته در در تاسيسات آب شهر آوه تصريح كرد: پس از سوختن الكتروموتور چاه شماره يك آوه، اكيپ هاي اين اداره در اسرع وقت در محل حاضر و توانستند عمليات تعويض الكتروموتور سوخته با الكتروموتور جديد كه از قبل طراحي و بصورت رزرو نگهداري شده بود را در مدت زمان كمتر از 6 ساعت انجام دهند كه اين امر موجب عدم قطعي آب در اين شهر پس از اين حادثه گرديد و به سبب آن افزايش رضايتمندي اهالي منطقه را در پي داشت.

وي در ادامه افزود : با توجه به مشكل افت فشار آب در شهر غرق آباد و به تبع آن كمبود آب در برخي از مناطق شهر ، اداره بهره برداري امور آب و فاضلاب شهرستان ساوه با اتخاذ تدابيري لازم و استفاده از تمامي امكانات موجود و نيروهاي خود در تلاش است مشكل افت فشار آب در اين شهر نيز حل شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.