پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۸۵۸
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
0
پول نیوز - مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: کارگران در مناطق زلزله زده از حمایت مقرری بیمه بیکاری برخوردار می‌شوند.
به گزارش پول نیوز، کریم یاوری مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعلام کرد: کارگران در مناطق  زلزله زده از حمایت  مقرری بیمه بیکاری برخوردار می‌شوند.
 
وی ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان از حادثه زلزله  آذر بایجان شرقی، گفت: حسب دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمام ارکان و زیر مجموعه های مرتبط با وزارت  تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف  شده‌اند، به صورت شبانه روز نسبت به ارائه  خدمات  مرتبط به حادثه دیدگان  از زلزله در میانه و سراب اقدام نمایند .
 
کریم یاوری اعلام کرد: تمام کارگران مشمول قانون کار و تامین اجتماعی که واحدها و محل کار آنها در اثر زلزله دچار آسیب شده است، مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری می‌شوند.
 
یاوری گفت: مطابق  تبصره  2 ماده 2 قانون بیمه بیکاری، بیمه شدگانی که به علت بروز حوادث قهریه از جمله زلزله از کار بیکار می‌شوند با معرفی و احدهای تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حمایت پرداخت مقرری بیمه  بیکاری برخوردار می‌شوند.
 
 وی گفت:کارگران حادثه دیده از زلزله در آذر بایجان شرقی بدون در نظر گرفتن  حداقل سابقه کار، در بند الف ماده 6 قانون از حمایت پرداخت ماهانه مقرری بیمه بیکاری برخوردار می‌شوند.
 
کریم یاوری اعلام کرد: تمام کارکنان در زیر مجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان آذربایجان شرقی به ویژه  در میانه و سراب به سرعت و با دقت و خارج از روال عادی اداری در خواست کارگران عزیز را در سریع‌ترین زمان ممکن  پذیرش و اقدام لازم برای پرداخت مقرری بیمه بیکاری به کارگران به عمل می‌آورند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: