پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 20 / چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۹۷۷۰
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
0
پول نیوز - براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، از امروز تا اواسط هفته آینده برای اغلب مناطق کشور جوی آرام و پایدار انتظار می رود.

به گزارش پول نیوز، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، از امروز در اکثر مناطق کشور جوی آرام حاکم است در بعدازظهر در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد و شمال بوشهر بارش پراکنده و ابر پیش‌بینی می‌شود و طی روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه به همراه گذر موج تراز میانی جو از نوار جنوبی کشور بارش پراکنده در این مناطق به شرح زیر پیش بینی می‌شود.

جمعه در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، فارس، برخی مناطق استان‌های اصفهان، یزد، جنوب خوزستان و بوشهر، غرب کرمان و هرمزگان و شنبه در جنوب فارس، بوشهر، استان هرمزگان، کرمان و جزایر مرکزی و شرقی خلیج فارس و یکشنبه در جزایر مرکزی و شرقی خلیج فارس، جنوب کرمان، فارس، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

 

دوشنبه در اکثر مناطق کشور آسمان صاف و در سیستان و بلوچستان و کرمان وزش باد شدید پیش بینی می‌شود، همچنین در اوایل هفته آینده در شهر‌های صنعتی و پر جمعیت واقع در نیمه شمالی کشور با افزایش غلظت آلاینده‌ها و غبار محلی پیش بینی می شود.

 

جوی آرام و پایدار در اغلب مناطق کشور

جوی آرام و پایدار در اغلب مناطق کشور

جوی آرام و پایدار در اغلب مناطق کشور

جوی آرام و پایدار در اغلب مناطق کشور

جوی آرام و پایدار در اغلب مناطق کشور

برچسب ها: هواشناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا افزایش نرخ حامل های انرژی باعث افزایش تورم می شود؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: