پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

مهر تأیید حسابرس بر سود 1701 ريالی این قندی؛
کد خبر: ۳۱۹۷۵۲
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
0
پول نیوز- «قپیرا» که در سال مالی ۹۸ درآمد عملیاتی ۲۶۱۷ میلیارد ریالی کسب کرده بود، برآورد کرده در سال مالی ۹۹ این رقم را تا سطوح ۳۰۶۸ میلیارد ریال افزایش دهد

«قپیرا» پرش دو گام به سمت سبد سود برداشت

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز(تاپ)، حاصل فعالیت شرکت «فرآوده‌های غذایی و قند پیرانشهر» در سال مالی منتهی به تیر ماه ۹۸، به صورت حسابرسی شده، به کسب سود هر سهم ۱,۷۰۱ ریالی ختم شد و جهش ۵۸ درصدی را برای سهامداران را به یادگار گذاشت. این رقم نسبت به گزارش حسابرسی نشده تغییری ندارد.

علت اصلی این رشد، افزایش ۱۷ درصدی درآمد فروش محصولات است. «قپیرا» توانسته علاوه بر افزایش نرخ‌های فروش، مقدار تولید خود را نسبت به گذشته بیافزاید و پرش دو گام به سمت سبد سود بردارد.

«قپیرا» که در سال مالی ۹۸ درآمد عملیاتی ۲۶۱۷ میلیارد ریالی کسب کرده بود، برآورد کرده در سال مالی ۹۹ این رقم را تا سطوح ۳۰۶۸ میلیارد ریال افزایش دهد که با گذشت ۳ ماه از سال مالی، ۶۵۷ میلیارد ریال آن را به واقعیت بدل کرده است.

با توجه به وضعیت موجود و برآورد‌های صورت گرفته، شرکت در نظر دارد که با دریافت حدود ۴۴۰ هزار تن چغندر در سال مالی ۹۹ جهت تولید شکر سفید و سایر محصولات و همچنین تصفیه شکر خام به روند تولید قدرت بخشد.

این شرکت پذیرفته شده در بورس در مدت یاد شده بیش از ۴۳۴ میلیارد ریال بدهی به ثبت رسانده و رشد ۱۳۰ درصدی را تجربه کرده است.

افزایش ۲۵ درصدی موجودی نقدی این شرکت خبر از بهبود فرایند وصول مطالبات می‌دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: