پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۷۲۸
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
0
شرکت اپل مبلغ یک میلیارد دلار را به عنوان صندوق وام برای پروژه‌های ساخت مسکن خانوارهای با درآمد پایین و متوسط در این ایالت تخصیص داده است و یک میلیارد دلار دیگر به عنوان صندوق وام برای مسکن اولی‌ها اهدا کرده است.

به گزارش پول نیوز، غول تکنولوژی آمریکا، اپل، در بیانیه‌ای اعلام کرد که مبلغ ۲.۵ میلیارد دلار را برای کمک به بحران مسکن کالیفرنیا تخصیص داده است.

 

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، غول تکنولوژی آمریکا، اپل، در بیانیه‌ای اعلام کرد که مبلغ ۲.۵ میلیارد دلار را برای کمک به بحران مسکن کالیفرنیا تخصیص داده است.

 

در این بیانیه آمده است: در حالی که هزینه‌ها برای اجاره‌کنندگان و خریداران بالقوه مسکن سر به فلک کشیده است و تعداد مساکنی که در توان مالی افراد هستند، نتوانسته به میزان رشد این منطقه افزایش یابد، اعضای جامعه ما، مانند معلمان، آتش‌نشانان، کارکنان اورژانس و کارکنان مشاغل خدماتی، مجبورند جایی را که زمانی خانه خود می‌نامیدند ترک کنند. در بازه آوریل تا ژوئن امسال نزدیک به ۳۰ هزار نفر سانفرانسیسکو را ترک کرده‌اند و خرید مسکن در این بندر به پایین‌ترین سطح ۷ ساله رسیده‌ است.

 

شرکت اپل مبلغ یک میلیارد دلار را به عنوان صندوق وام برای پروژه‌های ساخت مسکن خانوارهای با درآمد پایین و متوسط در این ایالت تخصیص داده است و یک میلیارد دلار دیگر به عنوان صندوق وام برای مسکن اولی‌ها اهدا کرده است. همچنین ۳۰۰ میلیون دلار برای خرید زمین برای مساکن ارزان و ۱۵۰ میلیون دلار برای صندوق مسکن منطقه بندرگاه و ۵۰ میلیون دلار برای کمک به بی‌خانمان‌ها اختصاص یافته است.

 

فرماندار کالیفرنیا، گاوین نیوسم، از این اقدام اپل قدردانی کرد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا افزایش نرخ حامل های انرژی باعث افزایش تورم می شود؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: