کد خبر: ۳۱۹۶۹۰
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
0
پول نیوز - یکی از مهمترین مباحث سازمانی که در بیمه مرکزی با دقت و جدیت هر چه تمام‌تر پیگیری می شود تربیت مدیران متخصص پویا و متکی است.

پروژه جانشین پروری در بیمه مرکزی آغاز شدبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، مجید بهزادپور، معاون توسعه مدیریت و منابع، با تاکید بر ضرورت اجرای اصل جانشین پروری در سازمان ها و اعلام این مطلب افزود: مباحث تخصصی مدیریتی در دانشگاه ها و دانشکده ها به صورت آکادمیک آموزش داده می‌شود اما در سازمان ها به شکل کاربردی، بروز و ظهور می یابد.


وی با اعلام این مطلب که کانون های ارزیابی سطوح مدیریتی بیمه مرکزی را ارزیابی می کنند، از مدیران پایه و کارشناسان مسوول به عنوان مدیران بالقوه آینده بیمه مرکزی یاد کرد و گفت: با بهره‌گیری از آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای جای نگرانی برای پرورش مدیران توانمند و مبتکر وجود ندارد.

 

بهزادپور از برنامه آموزش و تربیت مدیران آینده و ارزیابی شایستگی های عمومی مدیران بیمه مرکزی به عنوان یک دستاورد بزرگ نام برد و افزود: در گام نخست دارندگان پست سازمانی کارشناس مسئول برای سطح مدیریت حرفه‌ای پایه بر اساس شاخص های شایستگی عمومی ارزیابی خواهند شد و در گام های بعدی مدیران دیگر نیز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.


در ادامه این مراسم دکتر علیرضا باقری_ مدیر کل توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بیمه مرکزی_ با تشریح این طرح از نگاه توسعه گرا و تخصص محور رییس کل بیمه مرکزی و حضور حداکثری کارشناسان مسئول در اجرای مقدماتی این طرح سپاسگزاری کرد.


شایان ذکر است در ابتدای این نشست دکتر ابوالفضل کیانی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با ابراز خرسندی از نگاه مثبت بیمه مرکزی و اراده این سازمان برای تربیت مدیران حرفه ای ابراز امیدواری کرد که دوره های یاد شده به شکل مطلوبی برگزار شود.

برچسب ها: بیمه مرکزی ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: