تولیدات جدید در زیرگروه کوثر؛
کد خبر: ۳۱۹۶۳۴
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
0
پول نیوز - در حالی که سهامداران «زشریف» در انتظار خبری خوش هستند، اصلاح صورت های مالی منجر به تغییر رقم سود شد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «کشت و صنعت شريف آباد» بر گزارش عملکرد 9 ماهه منتهی به شهریور 98 اصلاحیه زد.
بر اساس این گزارش، ارقام برخی سرفصل ها همچون درآمدهای عملیاتی و سایر درآمدها و هزینه های عملیاتی و غیرعملیاتی اندکی تغییر کرده است.

«زشریف» خود را اصلاح کرد

نتیجه این تغییرات منجر به کاهش 563 میلیون ريالی سود خالص شد و سود هر سهم از 292 ريال در گزارش قبلی به 291 ريال در گزارش اصلاحی تبدیل شد.
شایان ذکر است که درآمد فروش «کشت و صنعت شريف آباد» دوره 9 ماهه 937 میلیارد ريال بود که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 44 درصد رشد نشان می دهد. تعداد فروش محصولات در سطح مطلوبی قرار دارد و نرخ های فروش نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

با توجه به افزایش نرخ مواد اولیه مصرفی، قیمت محصولات شرکت در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ افرایش خواهد داشت. باتوجه به این که چربی شیر پاستوریزه به صورت جداگانه در غالب سایر محصولات خامه و ... به فروش می رسد، شیر پاستوریزه نرخ فروش پایین‌تری نسبت به شیر خام دارد.

این شرکت پیش بینی کرده در 3 ماهه پایانی سال مالی خود 385 میلیارد ريال دیگر درآمدزایی داشته باشد تا جمع درآمدهای دوره 12 ماهه منتهی به آذر 98 به رقم 1321 میلیارد ريال برسد.
البته «زشریف» در دهمین ماه از سال مالی خود 120 میلیارد ريال درآمد شناسایی کرد تا در دو ماه باقی‌مانده با تحقق 265 میلیارد ريال، به پیش بینی های خود رنگ واقعیت بپاشد.
این شرکت طرح توليد پنير UF و سنتي را با سرمایه گذاری 14 میلیارد ريالی به اجرا درآورده بود که تا چندی دیگر به صورت کامل به بهره برداری می رسد.
در مجموع، اوضاع این شرکت زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی کوثر مطلوب ارزیابی می شود و مسیر رو به رشد را در پیش دارد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: