پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۶۱۰
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
0
پول نیوز - با حذف قبوض کاغذی، مبلغ آبونمان که شامل هزینه چاپ، کاغذ و پست است از قبوض الکترونیکی کم نشده و مقرر شده این مبلغ صرف مسئولیت‌های اجتماعی و طرح‌های تشویقی وزارت نیرو شود.
به گزارش پول نیوز، از ابتدای پاییز امسال وزارت نیرو خبر از حذف قبوض کاغذی برق داد و پس از آن مقرر شد قبوض برق به‌صورت الکترونیکی به‌دست مشترکین برسد.
در این میان اما شاهد هستیم مبلغ آبونمان که شامل هزینه چاپ، کاغذ و پست است از قبوض برق حذف نشده است. در این خصوص محمدحسن متولی زاده مدیرعامل توانیر گفت: در مبلغ آبونمان هزینه قرائت نیز وجود دارد که حذف نشده و هنوز پابرجاست.
وی در ادامه افزود: البته در نخستین گام با حذف قبوض کاغذی و منافع حاصل از آن، به تعداد ۱۰۰ هزار بسته کمک آموزشی در اختیار دانش آموزان مناطق محروم قرار گرفته است.
متولی زاده با تاکید بر این که مبلغ آبونمان از قبوض الکترونیکی حذف نخواهد شد گفت: قرار است از محل منافع آبونمان، هزینه طرح‌های تشویقی مشترکین کم مصرف در سال آینده تامین شود. به گفته متولی زاده در سال گذشته بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان هزینه طرح‌های تشویقی مشترکین صنعتی و کشاورزی شده که وزارت نیرو در نظر دارد سال آینده مشترکین خانگی را به جهت صرفه جویی هزار مگاواتی مصرف برق در این طرح شریک کند.
از این رو مشترکین برق همچنان مبلغ آبونمان را در قبوض الکترونیکی خود مانند قبل رویت خواهند کرد و تصمیمی برای حذف و یا کم کردن آن وجود ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.