کد خبر: ۳۱۹۶۰۸
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
0
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: تعداد و حجم مناقصات در ستاد وزارت جهاد کشاورزی در این دولت بی نظیر بوده و تنها در ستاد طی سال های اخیر تعداد ۴۱۸ مناقصه با حجم ریالی ۴۲۰۰ میلیارد تومان برگزار شده است.

به گزارش گروه کشاورزی پول نیوز، مهندس محمدرضا طلایی در کارگاه آموزشی مناقصات که امروز با حضور رئیس مرکز حراست، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، معاون ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و مدیران حراست سازمان های تابعه و وابسته در سالن توسعه برگزار شد، اظهار داشت: اهمیت مناقصات در معاملات و فرآیندهای دولتی بر کسی پوشیده نیست و متولیان مربوطه باید به وظیفه ای که بر عهده گرفته اند به خوبی آگاه باشند.

وی با اشاره به این که در این حوزه فرصتی برای اشتباه وجود ندارد و در فرآیند برگزاری مناقصات حتی نمره ۱۹ نیز برای ما و مراجع نظارتی قابل قبول نیست و مردودی محسوب می گردد، خاطرنشان کرد: قوانین و مقررات در این حوزه به روشنی مشخص است و جایی برای تفسیر و اعمال سلیقه وجود ندارد و اگر ابهام وجود داشته باشد، در حین انجام فرایند و قبل از تصمیم گیری باید با هماهنگی و استعلام از مراجع نظارتی رفع ابهام گردد.

418 مناقصه در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد

 

طلایی با بیان این که تعداد و حجم مناقصات در ستاد وزارت جهاد کشاورزی در این دولت بی نظیر بوده است، تصریح کرد: تنها در ستاد وزرات طی سال های اخیر تعداد ۴۱۸ مناقصه با حجم ریالی ۴۲۰۰ میلیارد تومان برگزار شده که جا دارد در همین جا از عوامل مربوطه تقد یر و تشکر نمائیم.

وی بر اهمیت آموزش و بازآموزی در این حوزه تاکید کرد و افزود: لازم است جلسات هماهنگی و کارگاه آموزشی به صورت مستمر برای سازمان های ملی و سازمان جهاد کشاورزی استان ها برگزار شود.

طلایی یادآور شد: جلسات مناقصات و مزایده به دلیل اهمیت و حساسیت باید به صورت شفاف و با حضور کامل عوامل مربوطه برگزار و کلیه فرایندها طبق مقررات مستند سازی شود.

گفتنی است، این کارگاه با حضور دبیران کمیسیون مناقصات و مسئولین حراست سازمان های ملی و شرکت ها برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: