پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 12 / سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۹۵۹۵
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
0
پول نیوز - شهردار تبریز گفت: حمایت از بزرگترین رویداد فرهنگی در شمال غرب کشور، نشان دهنده توجه به حوزه مسئولیت اجتماعی از سوی این بانک است.

حمایت بانک شهر از نمایشگاه بین المللی کتاب تبریزبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، شهردار کلانشهر تبریز با اشاره به خدمات بانک شهر به علاقمندان حوزه کتاب و کتابخوانی طی سال‌های اخیر، گفت: حمایت از بزرگترین رویداد فرهنگی در شمال غرب کشور، نشان دهنده توجه به حوزه مسئولیت اجتماعی از سوی این بانک است.


ایرج شهین باهر با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز همواره به عنوان بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه کتاب کشور بعد از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران محسوب می شود،افزود: خوشبختانه نمایشگاه امسال به همت تمامی دستگاه های متولی به بهترین نحو ممکن برگزار شد.


وی تصریح کرد: حضور بانک شهر در نمایشگاه های کتاب سطح کشور و ارائه خدمات به بازدیدکنندگان، از جمله اقدامات ارزنده فرهنگی این بانک است که در زمینه مسئولیت اجتماعی صورت می گیرد.


شهردار کلانشهر تبریز همچنین نحوه ارائه خدمات به متقاضیان دریافت بن کتاب از طریق تغییر در سیستم توزیع این بن ها را نمونه بارز تکریم بازدیدکنندگان توصیف و افزود: این حرکت پسندیده ارج نهادن به جامعه فرهنگی و کتابخوان کشور است.

برچسب ها: بانک شهر ، بانک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار