پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۹۵۳۵
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
0
پول نیوز - نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران می‌گوید: اگر مردم قصد خرید طلا دارند بهتر است که خرید خود را انجام دهند اما؛ از خرید طلاهای دست دوم و طلای آب شده خودداری کنند.

به گزارش پول نیوز، نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران اعلام کرد: اخیرا تولیدکنندگان به دلیل شرایط حاکم کشور و افزایش رکود به تولید مصنوعات کم اجرت اقدام کرده‌اند. یعنی اگر در گذشته افراد مصنوعات طلا را با اجرت ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان می‌فروختند حالا این مصنوعات را با اجرت ۲۰ هزار تومان به‌دست خریداران می‌رسانند.
 
بدل را به جای طلا می‌فروشند

یزدانی با اشاره به افزایش فروش طلاهای تقلبی گفت: در یک سال گذشته به دلیل افزایش نرخ طلا مردم به خرید طلاهای دست دوم روی آوردند همین موضوع باعث شده که برخی متقلبین بدلیجات را به جای طلا به مردم بفروشند. از این رو توصیه ما به مردم این است که طلای کم اجرت را جایگزین طلای دست دوم کنند. همچنین از واحد صنفی بخواهند که نشان یا مُهر طلا را در فاکتور خرید قید کنند.
او در بخش دیگر سخنانش به آخرین نرخ سکه اشاره و اظهار کرد: براساس آخرین معاملات انجام شده نرخ هر قطعه سکه امامی سه میلیون و ۹۸۰ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح قدیم سه میلیون و ۹۷۰ هزار تومان، نیم سکه به نرخ دو میلیون و ۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸۱۰ هزار تومان معامله شده است. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۰۵ هزار تومان فروخته شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار