پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۵۱۸
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
0
مجموعه درآمدهای عملیاتی «زقیام» در نیمه نخست سال مثبت و افزایشی بود و علت این امر افزایش تعداد فروش این شرکت است.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، سود ناخالص «کشت و دام قیام اصفهان» در ۶ ماهه نخست سال جاری بیش از ۱,۰۲۲ میلیارد ریال بوده که در مدت مشابه سال گذشته رقمی برابر با ۶۴۴,۸۵۹ میلیون ریال ثبت شده است.

رشد 43 درصدی بدهی های «زقیام»

معاملات غیرنقدی «زقیام» تغییر منفی ۶۵ درصدی را نسبت به سال گذشته تجربه کرد؛ این در حالی‌است که همین معاملات در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ برابر با ۵۰,۰۰۰ میلیون ریال بوده است.

«زقیام» امسال رشد ۱۳۷ درصدی سود خالص هر سهم را نسبت به سال گذشته تجربه کرده که این رقم ۶ ماه ابتدایی سال امسال برابر با ۷۲۶ میلیون ریال بوده است.

سود جامع سال، این شرکت پذیرفته شده در فرابورس در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ برابر با ۲۵۳,۹۹۲ میلیون ریال بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۳۷ درصدی را تجربه کرده است.

جمع بدهی‌های «کشت و دام قیام اصفهان» در ۶ ماهه نخست سال جاری ۱,۲۱۷ میلیارد ریال بود؛ این در حالی‌است که همین بدهی‌ها در ۶ ماهه پایانی سال گذشته برابر با ۸۵۳,۷۹۷ میلیون ریال بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: