پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۴۹۴
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷
0
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مبارزه با فساد، فقر و بی‌عدالتی و رونق تولید دور روی یک سکه هستند در مقابل یکدیگر قرار ندارند.

به گزارش پول نیوز؛ علی محمد شاعری عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در خصوص جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولید در جریان مبارزه با فساد، گفت: مبارزه با فساد اگر به خوبی صورت بگیرد الزاما منجر به تعطیلی کارخانه‌ها نمی‌شود و می‌تواند واحدهایی که به دلیل سوء مدیریت در آستانه ورشکستگی قرار دارند و دارای بدهی بانکی هستند را مجددا احیاء کند.

نماینده مردم بهشهر، نکاء و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ماه‌های اخیر شاهد هستیم که بسیاری از واحدهای تولیدی دچار مشکل با دخالت و حمایت قوه قضاییه به چرخه تولید بازمی‌گردند و شاهد رفع مشکلات آنها هستیم ، تصریح کرد: اگر مبارزه با فساد به صورت اصولی انجام شود منجر به تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی نمی‌شود و گامی در راستای اشتغالزایی و رونق تولید محسوب می‌گردد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر بسیاری از واحدهای صنعتی به دلیل بدهی های سنگین و عدم پرداخت اقساط سررسید شده در آستانه ورشکستگی هستند و مدیران عامل آنها به دلیل سوء‌مدیریت و رفتارهای نا مناسب تحت تعقیب قرار می‌گیرند، عنوان کرد: به دستور رئیس قوه قضاییه نباید هیچ کارخانه‌ای را به دلیل بدهی و سوء‌مدیریت مدیران تعطیل کنند و این رویکرد جدید جای تشکر دارد و امیدواریم اقدامات حمایتی از واحدهای صنعتی و تولیدی در این قوه منجر به شکوفایی تولید داخلی شود.

وی با اشاره به اینکه نباید کارگران متضرر شوند و در عین حال رانت، بی عدالتی و فساد موجب تعطیلی واحدهای صنعتی شود، ادامه داد: مجلس شورای اسلامی از اقدامات قوه قضاییه در راستای مبارزه با فساد حمایت می‌کند و امیدواریم روند فعلی ادامه داشته باشد و شاهد رونق تولید باشیم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد، فقر و بی‌عدالتی و رونق تولید دور روی یک سکه هستند در مقابل یکدیگر قرار ندارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.