پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
در 6 ماهه ابتدایی 98 رخ داد:
کد خبر: ۳۱۹۴۲۹
۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
0
پول نیوز - مجموعه دارایی‌های «نوین» در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ بیش از ۷۱ میلیون ریال است که همین دارایی‌ها در ۶ ماهه انتهای سال ۹۷ بیش از ۵۱ میلیون ریال بوده است که خبر از رشد ۴۰ درصدی این دارایی‌ها می‌دهد.

افزایش ۵۰ درصدی درآمدی حق بیمه

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز(تاپ)، جمع دارایی‌های این شرکت در ۶ ماهه ابتدای سال جاری برابر با ۱۵,۶۹۴,۳۷۷ میلیون ریال بود و همین دارایی‌ها در ۶ ماهه انتهای سال گذشته معادل با ۱۲,۷۲۱,۶۲۸ میلیون ریال بوده است.

سود خالص هر سهم شرکت «بیمه نوین» امسال با رشد ۸ درصدی مواجه شد.

وجوه نقدی در پایان دوره «نوین» در ۶ ماهه ابتدای سال گذشته برابر با ۴۱۸,۷۱۴ میلیون ریال بوده که همین وجه نقدی امسال رشد ۷۱ درصدی را تجربه کرد.

سود عملیاتی این شرکت در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ بیش از ۲۶ میلیون ریال بوده که همین سود در ۶ ماهه ابتدای سال گذشته بیش از ۱۸ میلیون ریال بوده است.

درآمد حق بیمه این پذیرفته شده در بورس در ۶ ماهه نخست سال جاری برابر با ۳,۴۵۳,۳۱۶ میلیون ریال بود و همچنین درآمد‌های ۶ ماهه نخست سال گذشته این مجموعه بورسی، برابر با ۲,۳۰۰,۳۷۶ میلیون ریال بوده است.

مجموعه خسارت‌های پرداختی درمان این شرکت در ۶ ماهه انتهای سال گذشته برابر با ۱,۵۰۲,۵۶۴ میلیون ریال اعلام شده و همین خسارت‌های پرداختی در ۶ ماهه ابتدای سال جاری برابر با ۱,۳۵۵,۶۴۲ میلیون ریال بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار