کد خبر: ۳۱۹۳۹۹
۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
0
جعفرزاده گفت: تا پایان سال ۸ هزار کیلومتر از خطوط کابل‌های برق، به سیستم های خودنگهدارنده تبدیل می‌شوند.

به گزارش پول نیوز، میثم جعفرزاده مدیرکل بحران وزارت نیرو با اشاره به تعویض کابل‌های فرسوده برق در برخی از نقاط تهران گفت: وزارت نیرو تاکنون توانسته است ۸ هزار کیلومتر از خطوط سیستم‌های برق را به کابل‌های خودنگهدارنده تبدیل کند.

وی در ادامه کاهش خاموشی‌های ناشی از اتصالی و پارگی سیم ها، ارزان بودن کابل ها، بی نیازی به شاخه زنی درختان در سطح شهر و روستا، زیبا سازی و بهبود ساختار مبلمان شهری، اصلاح انشعاب‌های مشترکان در محدوده کابل خودنگهدار، سبک بودن کابل‌های خودنگهدار و کاهش تجهیزات شبکه را از مزایای این جایگزینی عنوان کرد.

مدیرکل بحران وزارت نیرو با تاکید بر اینکه جایگزینی کابل‌های خودنگهدار به جای سیم‌های مسی در پرت شبکه بسیار تاثیر گذار خواهد بود، افزود: همچنین با جایگزینی کابل‌های خودنگهدار میزان خاموشی‌ها در شهرستان کاهش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

جعفرزاده تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۷ کیلومتر خطوط کابل برق نگهدارنده در تهران انجام شده که قرار است با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال این پروژه به اتمام می‌رسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: