پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۳۹۷
۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
0
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گفت: یکی از راه های رونق بازارهای بازرگانی داخلی و خارجی توسعه تجارت الکترونیک است.

به گزارش پول نیوز، علی رهبری رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اشاره به نقش توسعه تجارت الکترونیک برای رونق بازرگانی داخلی و خارجی، گفت: اگر بتوانیم توسعه تجارت الکترونیک را تقویت کنیم قطعا بازرگانی داخلی و خارجی رونق پیدا می‌کند؛ چرا که تقویت و ایجاد تشکل‌ها و انجمن‌های تخصصی در بازرگانی داخلی و خارجی راهکار‌ی موثر در تجارت است.

رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بیان کرد: در تجارت الکترونیک بسیاری از هزینه‌ها و زمان‌ها ذخیره می‌شوند که همین موضوع می‌تواند باعث افزایش رقابت یک واحد کسب و کار شده و دامنه بازاریابی برای کسب و کار را افزایش دهد.
اهداف تجارت الکترونیک چیست؟
رهبری با اشاره به اهداف تجارت الکترونیک، تشریح کرد: هدف از تجارت الکترونیک شناخت الگو‌های جدید تجارت و ارتباطات موجود در محیط الکترونیکی است که در این باره باید توجه داشت تجارت الکترونیک مجموعه‌ای از فناوری‌های مخابراتی، پردازش و ذخیره داده‌ها در ارتباط با بازار‌ها، سازمان‌ها، واسطه‌ها و سیستم‌های پرداخت الکترونیکی است.

او بیان کرد: در روش سنتی برای اینکه کالایی به فروش رود، باید در بازار حضور داشته باشیم، اما در فضای مجازی یک وب سایت ایجاد می‌کنیم تا از طریق آن اقدام به تبلیغات و فروش بپردازیم.

رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی افزود: بازاریابی تاثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه‌ها و عرضه کالا دارد. این امر همچنین در حمل و نقل، خدمات بیمه‌ای و بانکداری نیز موثر واقع می‌شود.

رهبری تشریح کرد: استفاده از قابلیت تجارت الکترونیک ثابت کرده که هم واحد کسب و کار را در رقابت موفق می کند و هم در پررنگ‌تر نشان دادن نام کشور‌هایی که در این زمینه پویا هستند، موثر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا با تصمیم دولت برای معاف کردن سلبریتی ها از مالیات موافقید؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: