پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۳۹۶
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
0
عملکرد شش ماهه اول سال‌جاری نشان از دستیابی به ثبات و حرکت در مسیر صحیح حرکت برنامه‌های تدوین‌شده و نزدیک‌شدن به سوددهی بانک است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، شیری نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل پست‌ بانک‌ ایران در کارگاه آموزشی کارگروه پایش و کنترل درگاه‌های الکترونیک این بانک ضمن تأکید بر همگرائی و برنامه‌ریزی صحیح صف و ستاد در اجرای مأموریت‌های بانک اظهار داشت: عملکرد شش ماهه اول سال‌جاری نشان از دستیابی به ثبات و حرکت در مسیر صحیح حرکت برنامه‌های تدوین‌شده و نزدیک‌شدن به سوددهی بانک است.

 

شیری در ادامه افزود: هماهنگی و هم‌جهت بودن در اجرای برنامه‌ها موجب توانمندی و قدرتمندی می‌شود و وجود کارشناسان متعهد و متخصص در حوزه‌های مختلف عامل تعیین‌کننده برای هماهنگی بین واحدهای برنامه ریز و عملیات است.

 

پست بانک‌ در مسیر برنامه‌های تدوین شده است


شیری؛ شعب و باجه‌های بانکی درسطح کشور را نقطه اتصال بانک با جامعه هدف دانست و اظهار داشت: اگر آنها بصورت کارا و منسجم فعالیت نمایند قطعاً ذینفعان و مشتریان به ویژه سهامداران از مزایای بیشتری بهره‌مند خواهند شد.


مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به این نکته که بدنه اصلی بانک، نقش توسعه‌ای را دارا می‌باشد تصریح کرد: باید در ماه‌های باقی مانده تا پایان سال‌جاری برنامه ابلاغی را تا رسیدن به اهداف تعیین‌شده بخوبی پیش ببریم تا در سال 1399 درقالب استراتژی تدوین شده و بلندمدت حرکت کنیم.


وی در پایان ضمن ارائه گزارش عملکرد بانک طی نیمه اول سال 1398و تشریح شاخص‌های مختلف ترازنامه بانک و تأکید بر تلاش مضاعف مجموعه بانک، رهنمودها و توصیه‌های لازم را نیز به کارشناسان حوزه‌های روابط عمومی و بازاریابی، فناوری اطلاعات و باجه‌های بانکی در راستای پیشبرد اهداف بانک ارائه نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: