پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

شرکت «تولیدی قطعات گیربکس میانرو»؛
کد خبر: ۳۱۹۳۷۹
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
0
مجموعه درآمد‌های علمیاتی شرکت «خمحرکه ۱» در ۶ ماهه ابتدای سال جاری ۲۴۴۵۱۱ میلیون ریال بوده که خبر از رشد از ۴۳ درصدی درآمدهای این شرکت می‌دهد.

به گزارش واحد تحلیل و ازریابی پول نیوز(تاپ)، این شرکت زیان ناخالص مالی ۸۴ درصدی را نسبت به سال‌های گذشته تجربه کرد. این زیان در ۶ ماهه ابتدای سال جاری برابر با ۱۹۳۸ میلیون ریال بوده است.
موجودی نقد «خمحرکه ۱» در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ برابر با ۴۷۷۰ میلیون ریال بوده که در مقایسه با سال مالی گذشته ۷۱ درصد سقوط را تجربه کرده است.
مجموع بدهی‌های جاری این شرکت در ۶ ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۵۱ میلیون ریال بوده است که همین بدهی‌ها در ۶ ماهه پایانی سال گذشته رقمی بیش از ۲۵ میلیون ریال بوده که خبر از رشد ۱۰۴ درصدی این بدهی‌ها می‌دهد.
مانده موجودی نقد شرکت تولید کننده گیربکس پژو؛ در ۶ ماهه نخست سال مالی گذشته برابر با ۱۸۳۵۶ میلیون ریال بوده که همین مانده موجودی کاهش ۷۴ درصدی داشته است.
زیان عملیاتی این شرکت در ۶ ماهه ابتدای سال جاری برابر با ۲۱۹۸۱ میلیون ریال بوده که همین زیان ۶ ماهه ابتدای سال گذشته برابر با ۴۹۷ میلیون ریال بوده است.
این شرکت جزء شرکت‌های پذیرفته نشده توسط سازمان بورس است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.