پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

در سه ماهه ابتدایی 98 محقق شد:
کد خبر: ۳۱۹۲۹۲
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
0
مجموعه درآمد‌های عملیاتی شرکت «البرز شرقی» در سه ماهه ابتدای سال ۹۸ برابر با ۸۳۲۲۳۱ میلیون ریال بوده که نسبت به سال مالی ۹۷ رشد ۱۵۷ درصدی داشته است.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، سرمایه این شرکت در سه ماهه ابتدای سال جاری برابر با ۳۳۶۷۵۷ میلیون ریال بوده که در مقایسه با سال مالی گذشته هیچ گونه تغییری نداشته است.
سود (زیان) عملیاتی «ذوب ۱» در ۳ ماهه ابتدای سال ۹۸ معادل با ۷۵۷۹۹ میلیون ریال که همین سود (زیان) در ۳ ماهه ابتدای سال ۹۷ برابر با ۱۳۵۴۴۷ میلیون ریال بوده است.
سود جامع سالانه این شرکت در ۳ ماهه ابتدای سال جاری ۸۶۴۴۹ میلیون ریال بوده و در ۳ ماهه نخست سال گذشته ۱۲۳۴۱۴ میلیون ریال ثبت شده است.
مجموعه دارایی‌های نامشهود شرکت «البرز شرقی» در سه ماهه نخست سال جاری برابر با ۱۳۷۴ میلیون ریال بوده که در مقایسه با سال مالی گدشته هیچ‌گونه تغییری نداشته است.
موجودی نقد این شرکت ثبت نشده نزد سازمان بورس در ۳ ماهه نخست سال جاری برابر با ۱۱۹۹۶ میلیون ریال اعلام شده که همین موجودی در سال مالی گذشته برابر با ۱۵۸۸ میلیون ریال بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا با تصمیم دولت برای معاف کردن سلبریتی ها از مالیات موافقید؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: