February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۹۲۹۱
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
0
شرکت «ماشین سازی نیرو محرکه» در زمینه هایی مانند: تولید رنگ صنعتی، ماشین مخصوص، ماشین آلات تست، صنایع معدنی و فلزی، خط پردازش و جداسازی زباله، تولید انرژی از زباله، صنایع ریلی و تجهیزات نفت و گاز فعالیت و تولید محصول می کند.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، مجموعه دارایی نقد «تمحرکه» در ۶ ماه ابتدای سال ۹۸ برابر با ۲۹۶ میلیون ریال ثبت شده و این  دارایی در ۶ ماهه پایان ۹۸ برابر با ۳۹۴۱ میلیون ریال بوده است.
مجموعه زیان انباشته این شرکت در ۶ ماهه نخست سال جاری برابر با ۹۲۷۸۲ میلیون ریال بود که در مقایسه با سال مالی گذشته رشد ۴ درصدی داشته است.
درآمد‌های علملیاتی شرکت «ماشین سازی نیرو محرکه» در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ معادل با ۱۱۰۹۱ میلیون ریال و در ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۷ برابر ۸۳۵۷ میلیون بوده که نشان از رشد ۳۳ درصدی درآمد‌های علمیاتی می‌دهد.
مجموعه سود (زیان) خالص هر سهم در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ برابر ۳۳ میلیون ریال بود که در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۷  برابر با ۵۲ میلیون ریال بوده است.
سرمایه «تمحرکه» در ۶ ماهه ابتدای سال جاری ۱۲۱۸۴۳ میلیون ریال بوده که در مقایسه با سال مالی گذشته هیچ گونه تغییری نداشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.