پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۲۹۱
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
0
شرکت «ماشین سازی نیرو محرکه» در زمینه هایی مانند: تولید رنگ صنعتی، ماشین مخصوص، ماشین آلات تست، صنایع معدنی و فلزی، خط پردازش و جداسازی زباله، تولید انرژی از زباله، صنایع ریلی و تجهیزات نفت و گاز فعالیت و تولید محصول می کند.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، مجموعه دارایی نقد «تمحرکه» در ۶ ماه ابتدای سال ۹۸ برابر با ۲۹۶ میلیون ریال ثبت شده و این  دارایی در ۶ ماهه پایان ۹۸ برابر با ۳۹۴۱ میلیون ریال بوده است.
مجموعه زیان انباشته این شرکت در ۶ ماهه نخست سال جاری برابر با ۹۲۷۸۲ میلیون ریال بود که در مقایسه با سال مالی گذشته رشد ۴ درصدی داشته است.
درآمد‌های علملیاتی شرکت «ماشین سازی نیرو محرکه» در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ معادل با ۱۱۰۹۱ میلیون ریال و در ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۷ برابر ۸۳۵۷ میلیون بوده که نشان از رشد ۳۳ درصدی درآمد‌های علمیاتی می‌دهد.
مجموعه سود (زیان) خالص هر سهم در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸ برابر ۳۳ میلیون ریال بود که در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۷  برابر با ۵۲ میلیون ریال بوده است.
سرمایه «تمحرکه» در ۶ ماهه ابتدای سال جاری ۱۲۱۸۴۳ میلیون ریال بوده که در مقایسه با سال مالی گذشته هیچ گونه تغییری نداشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا افزایش نرخ حامل های انرژی باعث افزایش تورم می شود؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: