کد خبر: ۳۱۹۲۸۲
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
0
امروز در برخی از مناطق کشور وضعیت هوا بر اساس نقشه های هواشناسی رگبار و رعد و برق و همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.

پول نیوز - براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز در جنوب غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین، البرز و تهران ابرناکی گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در جنوب، مرکز، شرق، شمال شرق و شمال غرب بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود. در استان‌های قزوین و البرز همچنین در غرب خلیج فارس بارش شدت بیشتری خواهد داشت.

 

بعدازظهر سه شنبه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین، البرز و تهران افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود. در مرکز، شرق، شمال شرق و دامنه‌های زاگرس مرکزی در جنوب غرب بعضی ساعات رشد ابر و بارش پراکنده رخ می‌دهد.

 

روز چهارشنبه با تداوم فعالیت سامانه در نیمه غربی کشور بارش باران ادامه داشته و در نیمه شرقی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود. روز پنج شنبه گستره فعالیت این سامانه در شمال شرق و شرق بوده و برای دامنه‌های البرز شرقی و استان‌های سمنان و سیستان و بلوچستان رگبار باران گاهی رعد و برق پیش بینی می‌شود و بتدریج اواخر وقت از شرق کشور خارج می‌شود.

از سه شنبه تا اواخر هفته در سواحل شمالی کشور بارش متناوب باران پیش بینی می‌شود. روز جمعه در جنوب شرق و شرق کشور رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد و به همراه گذر موج تراز میانی از نوار شمالی کشور بارش در سواحل دریای خزر تشدید و در شمال غرب کشور رگبار باران پیش بینی می‌شود.

از امروز تا چهارشنبه بارش در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی به صورت برف است. همچنین از روز دوشنبه تا چهارشنبه با فعالیت طوفان حاره‌ای در شرق دریای عمان، سواحل دریای عمان و تنگه هرمز مواج بوده و ارتفاع موج بین سه و نیم تا چهار و نیم متر پیش بینی می‌شود.


 

برچسب ها: هواشناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: