پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۲۶۵
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
0
پرداخت تسهیلات به موقع می تواند پروژه های راکد را فعال و به چرخه اقتصادی و مدار تولید بازگرداند.

پول نیوز - محمد رضا بوستان افروز مدیر شعب استان با محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی دیدار کرد.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، در این دیدار معتمدیان استاندار خراسان جنوبی با اشاره به قدمت بانک، بانک مسکن را بانکی مردمی و برخواسته از خواست و نیاز مردم دانست.

 

تلاش بانک مسکن در خانه دار کردن مردم ستودنی است

 

وی رسالت خانه دار نمودن را امری مقدس برشمرد و تلاش کارکنان بانک مسکن در این امر را ستود.

 

استاندار خراسان جنوبی تعامل بانک با سازمانهای مختلف بخصوص متعامل بخش مسکن را مثبت ارزیابی نموده و ادامه داد، در سایه تعامل مشکلات و موانع شناسایی و رفع شده، امور به خوبی پیش می رود. معتمدیان با بیان اینکه باید در شرایط خاص تدابیر خاص اندیشید اظهار داشت: پرداخت تسهیلات به موقع می تواند پروژه های راکد را فعال و به چرخه اقتصادی و مدار تولید بازگرداند.

 

وی افزود: همگام بودن بانکها با اهداف دولت در تسریع امور مشتریان نقش عمده ای ایفا می کند که در این میان تعامل و همراهی بانک مسکن ویژه و خاص است. در این دیدار محمد رضا بوستان افروز مدیرشعب استان پس از ارایه گزارش فعالیتهای انجام شده بانک، از بخش مسکن به عنوان یک مهم یاد نمود و گفت: بخش مسکن موتور مولد اشتغال در جامعه است و رونق بخشی به آن قطعا موجب پویایی بسیاری از مشاغل خواهد بود .

مدیر شعب خراسان جنوبی افزود: در سال 98 که سال رونق تولید است با اقدام و عمل تلاش میکنیم بیش از بیش در رونق و فعال سازی بخشهای مرتبط با مسکن فعال باشیم . بوستان افروز با اشاره به اینکه دولت برای بازسازی و بازآفرینی بافت های فرسوده اهتمام ویژه ای دارد پیرامون تسهیلات اعطایی بافت فرسوده شهری توضیحاتی ارایه کرد: اگر هر کدام از دست اندرکاران حوزه مسکن فقط یک قدم در مسیر کمک به این حوزه بردارند بدون شک شاهد اتفاقات خوبی در حوزه مسکن خواهیم بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: