پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۲۵۴
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
0
«وثنو» امسال رشد 14 درصدی سود(زیان) خالص داشت که عمده ترین سود (زیان) این رشد به سهامدار عمده این شرکت یعنی بانک اقتصاد نوین می رسد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز(تاپ)، درآمد سود سهام شرکت سرمایه گذاری ساختمان نوین، در سه ماهه ابتدایی سال جاری برابر با 40210 میلیون ریال بوده که همین درآمد 3 ماهه ابتدایی سال گذشته معادل با 62105 میلیون ریال بوده است.
بانک اقتصاد نوین اصلی ترین و مهم ترین سهامدار شرکت «سرمایه گذاری ساختمان نوین» است که بیش از 56 درصد از سهام این شرکت را داراست.
این شرکت که تا به امروز توسط سازمان بورس پذیرفته نشده است میزان سرمایه خود را طی سال های 97 الی 98 افزایش و یا کاهش نداده و با سرمایه 300000 میلیون ریال فعالیت می کند.
مجموعه سود سهام پرداختی «وثنو» در 3 ماهه ابتدایی سال 98 برابر با 25359 میلیون ریال بود که همین سود در 3 ماهه ابتدای سال 97 برابر 7491 میلیون ریال بوده است که مقایسه این ارقام خبر از افزایش 239 درصدی سود سهام می دهد.
موجودی دارایی نقد شرکت «سرمایه گذاری ساختمان نوین» در سه ماهه ابتدای سال 98 معادل با 731 میلیون ریال بود که نسبت به 3 ماهه ابتدای سال گذشته 55 درصد رشد منفی داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: