پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۲۴۰
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
0
مديريت هزينه ‏هاي بانك‏ و افزايش رضايت مشتريان در گرو استقرار بانكداري ديجيتال و هم چنين اجراي كامل و مؤثر حاكميت شركتي و توجه به نيازهاي واحدهاي توليدي و صنعتي در شرايط تحريم هاي ظالمانه است.

پول نیوز - حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن درجريان بازديد از صنايع استان همدان ، در جمع خبرنگاران گفت: حجم سرمايه گذاري اين بانك در 6 سالي كه از مديريت دولت تدبير و اميد مي گذرد به 15 ميليارد يورو در قالب فاينانس، منابع صندوق توسعه ملي، بانك مركزي و منابع داخلي بانك صنعت و معدن رسيده است.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، مهری كه به استان همدان سفر كرده بود از طرح هاي تأمين مالي شده توسط اين بانك بازديد كرد و در جمع مديران اين واحدهاي توليدي و خبرنگاران حضور يافت و به سؤالات آنان در خصوص عملكرد و برنامه اين بانك براي حمايت از بخش توليد اين استان پاسخ گفت.

 

اختصاص 15 ميليارد يورو در بخش های زيرساختی، صنعتی و معدنی


مهري در سفر ياد شده به اتفاق جمعي از اعضاي هيأت مديره و مديران ارشد اين بانك با كاركنان شعب استان نيز به گفتگو نشست و ضمن قدرداني از تلاش هاي كاركنان و بررسي عملكرد اين شعبه با تاكيد بر لزوم بهبود كيفيت ارائه خدمات و مشتري مداري از همكاران خواست نهايت اهتمام را در اجراي سياستهاي اصلي و برنامه راهبردي بانك داشته باشند.


وي افزود: همكاران شعب بانك بايد بيش از گذشته در مسير حل مشكلات صنعتگران گام بردارند و در انعكاس معضلات و ارائه پيشنهادات خود براي برون رفت از آنها ، به مديران ستادي سرعت عمل و توجه ويژه اي داشته باشند.


مهري با تبيين برنامه بانك در خصوص استقرار بانكداري شركتي و ديجيتال بيان داشت: مديريت هزينه ‏هاي بانك‏ و افزايش رضايت مشتريان در گرو استقرار بانكداري ديجيتال و هم چنين اجراي كامل و مؤثر حاكميت شركتي و توجه به نيازهاي واحدهاي توليدي و صنعتي در شرايط تحريم هاي ظالمانه است.


حسين مهري واگذاری اموال مازاد و تمليكي و شرکت‏های تابعه را از اولويت هاي حال حاضر اين بانك برشمرد و افزود: واگذاري شركت هاي تابعه به بخش خصوصي با بهره گيري از ساز و كارهاي شفاف تا حد زيادي انجام شده و ادامه خواهد يافت.


مديرعامل بانك صنعت و معدن افزود: افزايش شفافيت سبب جلب اعتماد ذينفعان مي شود كه مهمترين سرمايه يك بانك است زيرا بدون اعتماد مشتريان جذب سپرده وادامه فعاليت يك بانك متصور نيست.


وي تصريح كرد: توجه به این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که هرگونه مشکل و بحران در سیستم بانکی به طور فراگیر و سریع به کل نظام اقتصادی منتقل می‌شود بنابراين هرگونه عملكرد اشتباه که عدم اعتماد مشتريان نظام بانكي را به دنبال داشته باشد مشكلات به مراتب فراگيرتري را ايجاد خواهد كرد.


رييس هیات مدیره بانک با تاکید بر ضرورت پرداخت تسهیلات سرمايه در گردش، جذب کارمزد و توجه لازم به مشتریان و جذب سپرده ها گفت: با حضور فعال همکاران انتظار می رود این بانك در پایان سال با ارتقای تمامی شاخص ها، از رتبه مناسبی در سطح استان برخوردار شود.


اين مدير ارشد بانكي يادآور شد: مطالبات غیرجاری و معوق مشكل عمده شعب بانك ها است؛ وجود خلاء هاي قانوني، رکود ناشی از تحريم و نوسانات ارزي، بروکراسی‌ در نظام اداری کشور و عدم توجه به صلاحيت و توان مالي متقاضيان تسهيلات از عوامل افزایش حجم مطالبات غیر جاری بانک‌ها هستند كه انتظار داريم با دقت نظر در بررسي اهليت و صلاحيت متقاضيان، شاهد روند كاهشي آن باشيم.


مهري بيان داشت: يكي از وظايف مهم شعب ايجاد فضا براي تبادل نظر فعالان اقتصادي و انتقال آن به سياستگذاران بانك است، ضمن اينكه با توان تخصصي و تجاربي كه مديران شعب بانك صنعت و معدن به عنوان يك بانك تخصصي دارند مي توانند مشاوره هاي فني، اقتصادي و مالي مناسبي به كارآفرينان و سرمايه گذاران ارائه كنند.

 

اختصاص 15 ميليارد يورو در بخش های زيرساختی، صنعتی و معدنی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: