پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۲۲۶
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
0
با توجه به ارسال پیامک‌هایی به تلفن همراه برخی هم وطنان با موضوع ثبت‌نام کارت سوخت و معرفی سایت‌های غیرقانونی و جعلی برای سوء‌استفاده از اطلاعات شخصی و بانکی مردم، لازم است هم وطنان در این باره هوشیاری کامل داشته باشند و از هرگونه ثبت‌نام، ارائه اطلاعات شخصی و بانکی و نیز پرداخت وجه از طریق وب‌سایت‌های یادشده خودداری کنند.

مالکان خودرو‌ها مراقب پیامک‌ها و سایت‌های جعلی باشندپول نیوز - شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در باره سوءاستفاده از اطلاعات بانکی مردم هنگام ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت هشدار داد.

 

به گزارش گروه انرژی پول نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با صدور اطلاعیه اعلام کرد: با توجه به ارسال پیامک‌هایی به تلفن همراه برخی هم وطنان با موضوع ثبت‌نام کارت سوخت و معرفی سایت‌های غیرقانونی و جعلی برای سوء‌استفاده از اطلاعات شخصی و بانکی مردم، لازم است هم وطنان در این باره هوشیاری کامل داشته باشند و از هرگونه ثبت‌نام، ارائه اطلاعات شخصی و بانکی و نیز پرداخت وجه از طریق وب‌سایت‌های یادشده خودداری کنند.


این اطلاعیه همچنین تاکید کرده است: هزینه مصوب برای صدور کارت هوشمند سوخت، مبلغ ۱۰ هزار تومان است که به صورت حضوری، در دفاتر پلیس +۱۰ و یا هنگام تحویل کارت هوشمند سوخت توسط مأموران پست دریافت می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: