پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۲۱۶
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
0
کارشناسان خسارت شرکت بیمه "ما" ، از پرداخت خسارت من غیر حق در یک پرونده ساختگی به مبلغ بیش از هفت میلیارد و هشتصد میلیون ریال جلوگیری کردند.

پول نیوز - کارشناسان خسارت شرکت بیمه "ما" ، از پرداخت خسارت من غیر حق در یک پرونده ساختگی به مبلغ بیش از هفت میلیارد و هشتصد میلیون ریال جلوگیری کردند.


به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، در پی وقوع حادثه سقوط از ارتفاع و ارائه مدارک جهت دریافت خسارت از محل بیمه نامه شخص ثالث، با رأی دادگاه، پرونده به منظور پرداخت خسارت در شعبه همدان تشکیل شد.


جلوگیری از پرداخت خسارت جعلی در بیمه

این گزارش می افزاید: با هوشیاری و درایت مدیران حقوقی و قراردادها و اتومبیل شرکت سهامی بیمه "ما"، تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر تویسرکان و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جوکار و ارائه مدارک و مستندات مستدل مبنی بر ساختگی بودن حادثه به مراجع قضایی ، از پرداخت خسارت جعلی مصدومان حادثه به مبلغ هفت میلیارد و هشتصد میلیون ریال جلوگیری شد.

برچسب ها: بیمه ما ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.