پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۲۰۰
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
0
چین در کسب و کار با ۱۵ پله صعود به رده ۳۱ رسیده و برای دومین سال متوالی چین در ردیف 10 کشور برتر قرار گرفت.

پول نیوز - جایگاه چین در رده بندی ۲۰۲۰ سهولت کسب و کار بانک جهانی با ۱۵ پله صعود به رده ۳۱ رسیده و برای دومین سال متوالی چین در ردیف ده جامعه اقتصادی برتر از نظر روند بهبود محیط کسب و کار قرار گرفته است.

به اعتقاد این رسانه، این موفقیت در گرو تلاش های کشور برای تعمیق اصلاحات و گشایش بیشتر درهای خود به جهان است. در آینده نیز چین رشد با کیفیت اقتصادی خود را حفظ می کند و بهبود محیط کسب و کار خود را ادامه خواهد داد تا فرصت های بیشتری برای سرمایه گذاران ایجاد شود.


جهش 15 پله ای چین در رتبه جهانی کسب و کار

بهبود محیط کسب و کار چین در مسیری قانون سالاری و بر اساس احترام به عرف بین المللی صورت گرفته است که می تواند به ایجاد رقابت منصفانه در این محیط کمک کند. به علاوه، خدمات اداری دولتی چین کارایی بالایی دارد و دسترسی به آن ساده است که این امر باعث ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری در چین خواهد شد؛ به عنوان مثال، برای درخواست انشعاب برق، در چین ظرف ۳۲ روز و با انجام ۲ مرحله اداری می توان انشعاب دریافت کرد اما در سایر کشورهای شرق آسیا این مدت ۶۳ روز است و باید درخواست خود را ظرف ۴.۲ مرحله انجام دهید. چین همچنان یکی از مهم ترین مقاصد سرمایه گذاری در جهان است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: