کد خبر: ۳۱۹۱۷۰
۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
0
تحریم های ظالمانه ی آمریکا موجب گشته تا صنعتگران ما در خرید ماشین آلات پیشرفته که می تواند مطابق سلیقه ی خریداران طراحی های خاص انجام دهد و همچنین عدم تامین الیاف خارجی دچار مشکل شوند که لازم است با سرمایه گذاری طبق یک برنامه ریزی دقیق برای انتقال تکنولوژی و بومی سازی آن اقدام شود.

پول نیوز - در سال رونق اقتصادی با وجود تمام تحریم های ناعادلانه، کوشش شده است از ظرفیت های قانونی برای تسهیل و رفع موانع تولید واحد های صنعتی به ویژه فرش ماشینی استفاده شود.

 

فرماندار ویژه شهرستان کاشان در همایش توسعه صادرات فرش ماشینی که با حضور دکتر زادبوم معاون محترم وزیر صنعت معدن وتجارت ورئیس کل سازمان توسعه وتجارت و همچنین صنعتگران این حوزه در خصوص ظرفیت های منطقه کاشان در بخش صنعت گفت: نزدیک ۷۰ درصد ظرفیت تولید فرش ماشینی کشور مربوط به شهرستان های کاشان و آران و بیدگل است که ۳۳ میلیون دلار صادارت منطقه در ۶ ماهه نخست سال جاری در این حوزه بوده است

 

صادارت ۳۳ میلیون دلاری فرش ماشینی در کاشان

 

مهندس مرتضایی در خصوص مشکلات پیش روی این صنعت دیرین خاطر نشان کرد: تحریم های ظالمانه ی آمریکا موجب گشته تا صنعتگران ما در خرید ماشین آلات پیشرفته که می تواند مطابق سلیقه ی خریداران طراحی های خاص انجام دهد و همچنین عدم تامین الیاف خارجی دچار مشکل شوند که لازم است با سرمایه گذاری طبق یک برنامه ریزی دقیق برای انتقال تکنولوژی و بومی سازی آن اقدام شود.

 

ایشان در خاتمه شرکت های فرش ماشینی را در کاشان ۲۸۰ واحد برشمرد و تصریح کرد: در سال رونق اقتصادی با وجود تمام تحریم های ناعادلانه، کوشش شده است از ظرفیت های قانونی برای تسهیل و رفع موانع تولید واحد های صنعتی به ویژه فرش ماشینی استفاده شود.

 

منبع: ماد

برچسب ها: رونق اقتصادی ، تحریم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: