کد خبر: ۳۱۹۱۴۷
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
0
امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: چرخه فرآیندی محصولات و خدمات این بانک در مسیر نظام‌مندی، پایایی و اطمینان بخشی حرکت می‌کند.

پول نیوز - امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در نوبت صبح دومین روز کارگاه آموزشی مدیران ارشد، ستادی و استانی بانک توسعه تعاون در سالن اجتماعات مدیریت شعب استان مرکزی گفت: تحقق مطلوب شاخص‌های عملکردی بانک درنتیجه افزایش بهره‌وری واحدهای ستادی، استانی و شعب بانک بوده است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز،  وی با اشاره به اینکه حفظ، مانایی و استمرار شرایط مطلوب مهم‌تر از کسب شرایط مطلوب است گفت: آنچه عملکرد مثبت بانک را ارزشمندتر می‌کند التزام و تعهد کامل به انجام صحیح تسهیلات و تکالیف توسعه‌ای طراحی و توسعه محصول می‌باشد.


چرخه فرآیندی محصولات و خدمات بانک توسعه تعاون در مسیر نظام‌مندی و پایایی حرکت می‌کند

عصارزاده همچنین تدوین دقیق دستورالعمل و شیوه‌نامه اجرای محصول و تکمیل زیرساخت‌های مرتبط فناوری را در تبیین شفاف محصول و اجرای سهل و صحیح محصول و ارائه خدمت به مشتری موثر دانست و آموزش کاربردی و برنامه دقیق فروش و بهره‌گیری از بازخورد محصول را در تجاری‌سازی و فروش انبوه محصول حائز اهمیت قلمداد کرد.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون پذیرش مشکل و اهتمام برای رفع آن، تغییر نگرش، اصلاح روش، تقویت مهارت کار جمعی و فرآیندی، نهادسازی، آموزش و مدیریت دانش، انجام اصلاحات در قالب برنامه‌ای مدون و زمان‌بندی‌شده را در فرآیند اجرای محصولات تخصصی این بانک مهم ارزیابی نمود و از موضوع چرخه فرآیندی محصولات به‌عنوان موضوع راهبردی اثرگذار بر اهداف کلان استراتژیک بانک یادکرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: