پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۹۰۲۳
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
0
قیمت پیش‌خرید گندم آمریکا با صادرات ضعیف و مشکلات فنی در فروش، در هفته منتهی به ۱۸ اکتبر ۴ درصد سقوط کرد.

ریزش 24 درصدی صادرات گندم آمریکاپول نیوز - شاخص محصولات کشاورزی بورد تجاری شیکاگو، در هفته منتهی به ۱۸ اکتبر دچار نوسان شد و قیمت پیش‌خرید گندم آمریکا با صادرات ضعیف و مشکلات فنی در فروش، ۴ درصد سقوط کرد.

قیمت قرارداد پیش‌خرید ذرت آمریکا، برای تحویل در ماه دسامبر ۶.۷۵ سنت یا ۱.۷ درصد در هفته گذشته سقوط کرد و به ۳.۹۱ دلار در هر کیل (پیمانه آمریکایی فروش غلات به حجم ۳۵.۲ لیتر) رسید. قیمت پیش‌خرید دانه سویا برای تحویل در ماه نوامبر ۰.۲۱ درصد افت کرد و به ۹.۳۴ دلار در هر کیل رسید. قیمت پیش‌خرید گندم ماه دسامبر هم در ۵.۳۲۲۵ دلار برای هر کیل، بسته شد.


علت کاهش قیمت پیش‌خرید گندم رقابت شدید در بازارهای بین‌المللی و کاهش صادرات آن بود. وزارت کشاورزی آمریکا اعلام کرد فروش صادرات گندم در هفته اخیر ۳۹۵۱۰۰ تن بود که ۲۴ درصد نسبت به هفته قبل از آن سقوط کرده است.

تاجران بخش خصوصی در گزارشی به وزارت کشاورزی آمریکا اعلام کردند که میزان فروش ذرت آنها در هفته منتهی به ۱۰ اکتبر، ۴۸ درصد نسبت به میانگین ۴ هفته‌ای آن افت کرده است. علت کاهش صادرات، تقاضای ضعیف برای صادرات و فشار ناشی از ادامه داشتن برداشت در غرب آمریکا است.

منبع: مهر
برچسب ها: گندم ، صادرات ، آمریکا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.