پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 12 / سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۸۹۲۵
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
0
انبارهای بورسی شرکت سحرخیز برای پذیرش و فروش زعفران آماده سازی شدند.

به گزارش پول نیوز، بر اساس اعلام مدیران ارشد گروه شرکت های سحر خیز، از این پس انبارهای بورس زعفران سحرخیز، محلی امن و محیطی مطابق با استانداردهای روز دنیا برای نگهداری طلای سرخ خواهد بود که حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری قابلیت فروش محصولات را دارد.
دکتر فرزاد سحر خیز عضو هیات مدیره گروه شرکت‌های زعفران سحر خیز در این مورد اعلام کرد: در حال حاضر انبار بورس سحرخیز مخصوص نگهداری زعفران نگین و‌ زعفران پوشال بوده و انبار زعفران پوشال این شرکت، بزرگترین انبار زعفران پوشال ایران است.
وی ادامه داد با بیان این مطلب که ظرفیت کلی انبارهای شرکت سحرخیز در حال حاضر 7 تن است، افزود: جهت سهولت تحویل زعفران توسط سپرده گذاران محترم امکان ایجاد کد بورسی کارگزاری در محل انبار برای سپرده گذاران زعفران فراهم شده است.

آماده سازی انبارهای بورسی این شرکت / بورس کالا باعث بهبود و شفافیت بازار طلای سرخ

فرزاد سحر خیز تاکید کرد: آموزش چگونگی کار انجام معاملات بورس نیز به سپرده گذاران در محل انبار داده می شود همچنین خرید و حمایت مستمر گروه سحرخیز در تابلوی معاملات از نمادهای نگین و پوشال و استفاده از اعتبار برند سحرخیز در زمان فروش زعفران سپرده گذاری شده، از جمله مزایای تحویل زعفران به انبار بورس سحرخیز است.
وی در مورد برخی دیگر از ویژگی های مثبت حضور در انبار بورس کالا سحرخیز گفت: آموزش و مشاوره کاشت، داشت و برداشت، تخفیف شهریه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سحرخیز برای سپرده گذاران زعفران و وابستگان و امکان نوبت دهی آنلاین برای تعیین ساعت و روز مشخص تحویل زعفران به انبار از مهمترین شاخصه های انبار سحر خیز است.
عضو هیات مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز با بیان اینکه حضور زعفران در بورس کالا، موجب افزایش شفافیت در معاملات می‌شود، گفت: ارتقای وضعیت استانداردهای نگهداری و امنیت زعفران، فروش آنلاین و صرفه جویی در زمان و هزینه‌های فرآیند فروش و زمینه سازی برای حضور زعفران ایران در بورس‌های خارجی، از دیگر ویژگی‌های مثبت حضور زعفران در بورس کالا است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار