پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۸۹۱۳
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
0
سال مالی 98 برای شرکت «لیزینگ غدیر» با کاهش سودی یک درصدی همراه بوده است.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، سال مالی 98 برای «ولغدر» خوش یمن بوده و سود انباشته 9 درصدی را برای این شرکت همراه داشته است.
بر اساس گزارش عملکرد 6 ماهه نخست سال سال جاری، تقربیا 114 میلیون ریال سود عملیاتی این شرکت بوده؛ درحالی که در مدت مشابه سال قبل نزدیک به 115 میلیون ریال سود علمیاتی داشته است.
مجموعه دارایی های نقدی «ولغدر» در 6 ماهه سال مذکور بیش از 53 میلیون ریال بوده که در مقایسه مجموعه دارایی های نقدی سال 97 کاهش حدود 76 درصد داشته است.
شرکت «لیزینگ غدیر» 6 ماهه ابتدای سال جاری رقمی حدود 30 میلیون ریال سود پرداختی به سهامداران خود پرداخت کرده که در مقایسه با سال مالی گذشته تقربیا 34 درصد رشد مثبت داشته است.
در آمد حاصل از لیزینگ «ولغدر» در 6 ماهه ابتدایی سال جاری رقمی 43 میلیون ریال اعلام شده که در مقایسه با سال قبل تغییری حدود 56 درصدی داشته است.

چراغ سبز ولغدر برای سهامدران / در آمد لیزینگ الغدیر به 43 میلیون ریال رسید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.