پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۸۸۸۶
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
0
بنیاد مسکن به خانواده ها در ازای آسیب به هر واحد مسکونی خسارت پرداخت می کند و معیار پرداخت تسهیلات خانوار هم نیست.

پول نیوز - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از ساخت ۱۸هزار واحد مسکن محرومین روستایی در استان های سیستان بلوچستان ،خراسان جنوبی ،کرمان و لرستان آغاز شد.


مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، با تاکید بر اینکه مصوبه دولت بر پرداخت خسارت به واحدهای مسکونی است اظهار داشت: بنیاد مسکن به خانواده ها در ازای آسیب به هر واحد مسکونی خسارت پرداخت می کند و معیار پرداخت تسهیلات خانوار هم نیست.

 

ساخت ۱۸ هزار واحد مسکن محرومین روستایی در کشور آغاز شد


وی با بیان اینکه کار تعمیرات مسکن سیل زدگان در مناطق سیل زده کشور به اتمام رسیده عنوان کرد:کار تعمیرات واحدهای خسارت دیده از سیلاب در استان های لرستان.خوزستان و گلستان به اتمام رسیده است و از لحاظ احداثی لرستان نسبت به استان های دیگر وضعیت بهتری دارد.


مهدیان گفت: امیدواریم با جدیت کاری که ستادهای بازسازی معین اصفهان و اردیبل در پلدختر دارند تا پایان امسال شاهد اتمام پروژه های احداثی مسکن در نقاط سیل زده این شهرستان باشیم.


معاون بنیاد مسکن افزود: روند احداثی مسکن سیل زدگان در استان خوزستان به دلیل گرما کمی با تاخیر آغاز شده که این باعث شده کمی سرعت کار کاسته و ما از این جهت کمی عقب هستیم.


مهدیان با اشاره به ساخت ۲هزار واحد مسکونی ویژه محرومین در روستاهای لرستان عنوان کرد:در قالب این طرح حدود ۱۸هزار در استان های سیستان بلوچستان،کرمان ،خراسان جنوبی آغاز شده است.


وی تصریح کرد: امروز هم به همت مسئولین و مردم کلنگ احداث ۲هزار واحد مسکونی ویژه محرومین روستایی در روستای مورانی سیل زده پلدختر به زمین زده شد که به صورت تسهیلات و بلاعوض ها انشاالله این واحدها ساخته میشود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار