پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۸۸۸۳
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
0
علی ابدالی مدیرعامل و جعفراسدی عضو هیأت مدیره بانک قوامین و چند تن از مدیران بانک طی بازدید سرزده از شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان با کامبیز مطلق مدیرعامل شرکت مذکور گفت و گو و از روند پیشرفت پروژه های شرکت مطلع شدند.

تدبیر تراکنش ایرانیان میزبان مدیرعامل بانک قوامینپول نیوز - مدیرعامل بانک قوامین و هیأت همراه با حضور در شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان از آخرین وضعیت پروژه ها و بخش های مختلف این شرکت بازدید کردند.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، علی ابدالی مدیرعامل و جعفراسدی عضو هیأت مدیره بانک قوامین و چند تن از مدیران بانک طی بازدید سرزده از شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان با کامبیز مطلق مدیرعامل شرکت مذکور گفت و گو و از روند پیشرفت پروژه های شرکت مطلع شدند.


بر پایه این گزارش در این گفت و گو علی ابدالی مدیرعامل ضمن قدردانی از تلاش های همکاران شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان، خدمات این شرکت را در پیشبرد بانکداری نوین و سهولت انجام فرایندهای آن موثر و مفید دانست.


وی با اشاره به پروژه سامانه جامع نظارتی بانک قوامین، راه اندازی این سامانه توسط این شرکت را یکی از ابزارهای مفید برای کنترل و نظارت بر عملکرد شعب و پایش امور بانکی دانست.

 

در این دیدار مهندس کامبیز مطلق ضمن تشریح و ارائه گزارشی از پیشرفت پروژه های شرکت و محصولات آن ، درخصوص برنامه های پیش رو و ضرورت هم افزایی و همگرایی در راستای پیشبرد آسان این برنامه ها توضیح داد.

برچسب ها: بانک قوامین ، تراکنش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار