پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۸۸۸۰
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
0
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دومین دستگاه در بین دستگاههای کشور است که بالا ترین تعداد شهدا به تناسب جمعیت کارکنان را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

پول نیوز - مراسم یادبود شهدای وزارت امورخارجه با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران و با سخنرانی دکتر عراقچی در کربلای معلی برگزار شد.

 

به گزارش پول نیوز به نقل از وزارت خارجه، در این مراسم که در کربلای معلی برگزار گردید معاون سیاسی وزارت امور خارجه با بیان اینکه خداوند را شاکریم که زیارت اربعین را روزی عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) کرد اظهار داشت: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دومین دستگاه در بین دستگاههای کشور است که بالا ترین تعداد شهدا به تناسب جمعیت کارکنان را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.


دکتر عراقچی در ادامه با قدردانی از امور ایثارگران و مرکز بسیج وزارت امور خارجه که در برپایی موکب در کربلای حسینی تلاش کرده اند یاد آور شد: خون شهدا پشتیبان ما خواهد بود.

 

برگزارى مراسم یادبود شهدای وزارت امورخارجه در کربلا (+عکس)


معاون سیاسی وزارت امور خارجه در سخنان خود همچنین از پزشکان بدون مرز مجمع جهانی اهل بیت (ع )که نسبت به برپایی کلینیک تخصصی در این موکب اقدام کرده اندتشکر و قدردانی کرد.


عراقچی با اشاره به فضیلت های روز اربعین افزود : اربعین به یک حرکت و جنبش تبدیل شده است که با خود ارتش بیست میلیونی را به همراه دارد.


معاون وزیر امور خارجه ضمن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی حرکت عظیم اربعین را به برکت خون شهدا و عزیزان جانبازی دانست که برای باز شدن این مسیر از جان و سلامت خود گذشتند.

 

برگزارى مراسم یادبود شهدای وزارت امورخارجه در کربلا (+عکس)

 

برگزارى مراسم یادبود شهدای وزارت امورخارجه در کربلا (+عکس)


دکتر عراقچی در ادامه اوج قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون شهدا به خصوص مدافعان حرم و رشادت های آنها دانست.


معاون سیاسی وزارت امور خارجه از زوار اباعبدالله الحسین (ع) درخواست کرد برای دست اندرکاران دستگاه سیاست خارجی که در مسیر مبارزه حق علیه باطل تلاش میکنند نیز دعا کنند.


در این مراسم که به مناسبت یادبود شهدای وزارت امور خارجه و مدافعان حرم با همت و هماهنگی امور ایثارگران وزارت امور خارجه برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسمی عضو خبرگان رهبری، برخی معاونین و مدیران وزارت امورخارجه و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مرکز بسیج وزارت امورخارجه و دیگر اقشار مردم حضور داشتند.

 

برگزارى مراسم یادبود شهدای وزارت امورخارجه در کربلا (+عکس)

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار