پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۸۷۴۶
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
0
صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین گزارش چشم‌انداز اقتصادی جهان خود، پیش‌بینی نرخ رشد اقتصادی هند در سال ۲۰۱۹ میلادی را از ۷.۳ درصد پیش‌بینی شده در ماه آوریل، به ۶.۱ درصد کاهش داد.

پول نیوز - صندوق بین‌المللی پول همچنین در گزارش جدید خود پیش‌بینی کرد که اقتصاد هند در سال آینده، ۷.۰ درصد رشد خواهد کرد.


پیش بینی صندوق بین المللی پول از رشد 6.1 درصدی هندی ها

این صندوق اعلام کرد که علت کاهش ۱.۲ درصدی پیش‌بینی رشد اقتصادی سال جاری و کاهش ۰.۵ درصدی رشد اقتصادی سال آینده هند، کاهش بیش از حد انتظار تقاضای داخلی این کشور بوده است. البته عوامل دیگری که در این کاهش دخیل بوده‌اند، که از جمله آن، مبهم بودن قوانین محیطی و شرکتی هند، نگرانی در مورد سلامت بخش غیر مالی و ضعف بخش‌های خودروسازی، املاک و خرده‌فروشی این کشور، بوده است.

تنها چند روز پیش، بانک جهانی در جدیدترین گزارش اقتصادی آسیای جنوبی خود اعلام کرد که پیش‌بینی می‌کند رشد اقتصادی هند که در سال ۲۰۱۸ میلادی، برابر با ۶.۹ درصد بوده است، در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۶.۰ درصد کاهش یابد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: