February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۸۶۳۶
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
0
در حال حاضر دارائی های صندوق سرمایه گذاری "معیار" 250 میلیارد تومان است و در حال تشکیل صندوق های خاص برای بخش معدن، دارو و سینما نیز است.

به گزارش خبرنگار پول نیوز، در جلسه معرفی صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت معیار وداد حسینی مدیرعامل این مجموعه خبر از جذب 100 میلیارد منابع برای صندوق در اولین روز پذیرش نویسی داد و افزود: قرار بر این بود تا پذیره نویسی در بازه زمانی 22 تا 30 مهرماه صورت گیرد اما در همان روز اول تمام 99 میلیون واحد به ارزش هر واحد 10 هزار ریال به فروش رسید.

وی ادامه داد: در حال حاضر دارائی های صندوق 250 میلیارد تومان است و در حال تشکیل صندوق های خاص برای بخش معدن، دارو و سینما نیز هستیم.

 

جذب 100 میلیارد سرمایه جدید در روز اول/ صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت معیار

 

مدیرعامل «معیار» تاکید کرد: تا به امروز 3 مجموعه «آپ»، «داده گستر عصر نوین» و «سامان 24» توسط معیار پذیرش شده اند و 6 صندوق دیگر نیز در صف پذیرش قرار دارند.


در ادامه این جلسه شهاب الدین ادیب مهر مدیر سرمایه گذاری صندوق معیار با اشاره به این مطلب که صندوق بادرآمد ثابت معیار اولین صندوق تاسیس شده توسط اعضای هیات مدیره و موسسین مجموعه مادر است افزود: هدف این صندوق جمع آوری منابع و سرمایه گذاری در اوراق، بورس و بانک ها است.

 

جذب 100 میلیارد سرمایه جدید در روز اول/ صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت معیاروی ادامه داد: نرخ بازدهی در صندوق با درآمد ثابت معیار کمی بیشار لز سایر بازارهای موازی خواهد بود تا برای سهامداران جذابیت داشته باشد.


ادیب مهر در مورد مهمترین برنامه صندوق معیار گفت: ما باید بتوانیم هر چه سریعتر مجوز فعالیت برای معاملات ثانویه را دریافت و سقف کار را تا 250 میلیون واحد برسانیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: