مراسم معارفه سرپرست روابط عمومی مخابرات تهران برگزار شدپول نیوز - مراسم معارفه قربانعلی قمی سرپرست اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران با حضور مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، مهندس بیدخام مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس ستوده مدیرکل دفتر برنامه ریزی و کنترل پروژه ها، روسای ادارات و کارشناسان اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، دوشنبه 22 مهرماه در سالن کنفرانس ساختمان شهید عرفانیان مقدم برگزار شد.


به گزارش گروه ارتباطات پول نیوز، در این مراسم مهندس ملک جعفریان با اشاره به اهمیت و جایگاه نهاد روابط عمومی در سازمان ها و دستگاه های مختلف، بر ضرورت به کارگیری روش ها و تکنیک های نوین برای معرفی هر چه بهتر سرویس ها و محصولات متنوع ارتباطی مخابرات منطقه تهران توسط روابط عمومی تاکید کرد.

 

مهندس ملک جعفریان ضمن معرفی قربانعلی قمی بعنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، اظهار امیدواری کرد با تکیه بر تجارب ارزنده وی و مجموعه کارکنان اداره کل روابط عمومی و حمایت های مهندس بیدخام، شاهد تحقق اهداف شرکت مخابرات ایران در مجموعه مخابرات منطقه تهران باشیم.


گفتنی است در این مراسم مهندس بیدخام نیز با بیان اینکه در بین 33 منطقه مخابراتی در سطح کشور، اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران نقش و تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف و سیاست های تدوین شده در شرکت مخابرات ایران دارد، از اهتمام و توجه مهندس ملک جعفریان به حوزه روابط عمومی تقدیر کرد و ضمن تبریک به قربانعلی قمی، برای وی و مجموعه روابط عمومی منطقه تهران در انجام رسالت ها و ماموریت های خطیر سازمانی، موفقیت و سربلندی از درگاه ایزد منان خواستار شد.


مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با تقسیم بندی حوزه ارتباطات به سه بخش روابط عمومی سازمانی، روابط عمومی تجاری و تبلیغات، خاطرنشان ساخت: روابط عمومی کارآمد با تلفیق این سه حوزه و با تکیه بر تجارب علمی و سایر فنون ارتباطی می تواند به نحو موثری در تحقق اهداف و برنامه های شرکت، ایفاگر نقش ارزنده ای باشد.


همچنین قمی سرپرست اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران نیز از اعتماد مهندس ملک جعفریان و همچنین حمایت های مهندس بیدخام از اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، تجلیل و اظهار امیدواری کرد با تلاش مضاعف مجموعه همکاران خود بتواند گام های ارزنده ای در مسیر رشد و اعتلای شرکت مخابرات ایران و منطقه تهران بردارد.


شایان ذکر است قربانعلی قمی، دارای ۲۳ سال سابقه کاری در حوزه های مختلف روابط عمومی از جمله، تبلیغات، ارتباطات درون سازمانی و اطلاع رسانی و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران مرکزی و کارشناسی روابط عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشد و پیش از این، رییس اداره ارتباطات داخلی روابط عمومی مخابرات منطقه تهران را برعهده داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: