پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۸۵۱۲
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
0
وزیر جهاد کشاورزی گفت: توسعه‌ کسب و کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها) عامل مهمی در اجرای سیاست کشاورزی قراردادی است.

 پول نیوز - مهندس محمود حجتی امروز یکشنبه در دیدار با مدیران تعدادی از استارت‌آپ‌های بخش کشاورزی، مشکل اساسی پذیرش استارت‌آپ‌ها را مقاومت در مقابل تغییر اعلام و تصریح کرد: توسعه‌ کسب و کارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها) عامل مهمی در اجرای سیاست کشاورزی قراردادی است.

به گزارش گروه کشاورزی پول نیوز، در ابتدای این دیدار، مجری پروژه راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا در بخش کشاورزی با ارائه گزارشی از عملکرد پروژه در پانزده ماه اخیر، اظهار کرد: یکی از عوامل حیاتی موفقیت کسب و کارهای نوپا در کشورهای در حال توسعه شبکه‌سازی است. حمیدرضا مختاری، شبکه‌ گسترده‌ ایجاد شده در کسب و کارهای نوپا در بخش کشاورزی ایران در سال گذشته را فعالیتی بسیار مهم ارزیابی کرد.


حجتی: توسعه‌ استارت‌آپ‌ها عامل مهمی در اجرای سیاست کشاورزی قراردادی است

در ادامه این دیدار صمیمی، بنیانگذاران استارت‌آپ‌ها ضمن معرفی کسب و کار خود برنامه‌هایشان را برای آینده و حضور در بازارهای بین‌المللی تشریح کردند.

گفتنی است که استارت‌آپ «باسلام» در رویداد برگزار شده در نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر «جی‌تکس» دبی در میان ۷۵۰ استارت‌آپ برتر دنیا به جمع ۳۵ استارت آپ اول راه یافت. همچنین استارت‌آپ‌های «کشمون»، «بینج‌بار» و «انرژاین» توسط تیمی بین‌المللی برای شرکت در نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی «اگریتکنیکا» انتخاب شدند.

برچسب ها: استارت آپ ، کشاورزی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار