پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۸۴۶۴
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
0
مسئولان و كارشناسان شركت آب و فاضلاب ساوه با حضور نماز جمعه 19 مهرماه شهر ساوه و برپايي ميز خدمت و اقدام به پاسخگويي به پرسش هاي مطرح شده از سوي مردم و پيگيري شكايات و درخواست هاي ايشان ، به تعداد 48 درخواست ارائه شده كه اغلب در حوزه مشتركين بود پاسخ دادند.

 پول نیوز - در پي حضور استاندار مركزي و سرپرست شركت آب و فاضلاب استان در نماز مورخ 19 مهرماه سالجاری، در راستاي تكريم مردم به ويژه نمازگزاران و همچنين پيگيري و رسيدگي به مشكلات و پاسخ به پرسش هاي مشتركان، شركت آب وفاضلاب ساوه خود به همراه ديگر ادارات شهرستان اقدام به برپايي ميزخدمت درمصلي اين شهر نمود.

 

به گزارش گروه انرژی پول نیوز، مهندس ابوالفضل شهباز مدير عامل شركت آب و فاضلاب ساوه با اعلام خبر فوق افزود: مسئولان و كارشناسان شركت آب و فاضلاب ساوه با حضور نماز جمعه 19 مهرماه شهر ساوه و برپايي ميز خدمت و اقدام به پاسخگويي به پرسش هاي مطرح شده از سوي مردم و پيگيري شكايات و درخواست هاي ايشان ، به تعداد 48 درخواست ارائه شده كه اغلب در حوزه مشتركين بود پاسخ دادند.

 

برپايي ميزخدمت آبفای استان مرکزی در مصلای نماز جمعه شهر ساوه

 

گفتني است: پس از اقامه نماز جمعه كه به امامت حجه الاسلام و المسلمين حسيني برگزارگرديد ،مهندس آقازاده استاندار مركزي از ميزهاي خدمت برپا شده از سوي اداره های شهرستان بازديد نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار