پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

«رفاه» از تبلیغات جواب گرفت؛
کد خبر: ۳۱۸۴۳۴
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
0
یکی از شرکت هایی که از رقبای خود در بازار سرمایه جا مانده و مورد توقیف واقع شده، «رفاه» است که انتشار گزارش 6 ماهه، امید را به دل سهامداران خود برگرداند.

پول نیوز - «فروشگاه هاي زنجيره اي رفاه» بالاخره پس از وقفه ای طولانی مدت، اطلاعات و گزارش های مالی خود را منتشر کرد تا پس از حدود 7 ماه، شرایط برای بازگشایی نماد معاملاتی آن در بازار سرمایه فراهم شود. این سهمی با توقف طولانی مدت، از رشد بازار سرمایه در سال جاری جامانده و به سهامداران خود به نوعی بدهکار است.

این شرکت در عملکرد 6 ماهه منتهی به فروردین سال 98 برای هر سهم 785 ريال سود شناسایی کرد که در مقایسه با 6 ماهه سال گذشته 128 درصد پرش را حکایت می کند.


درآمد سنگین در سبد این فروشگاه


روایت شیرین «رفاه» از عملکرد نیمه نخست سال جاری، با تحقق 21 هزار میلیارد ريالی و ثبت رشد 211 درصدی درآمدهای عملیاتی، شیرین‌تر شد.

رشد 154 درصدی موجود مواد و کالا می تواند نشان از آماده شدن این شرکت برای استقبال بیشتر از مشتریان باشد و ظاهرا شرکت برآورد فروش بیشتر در ادامه سال را دارد.

بنابراین، می توان چنین نتیجه‌گیری کرد که تبلیغات گسترده «رفاه» در مدت اخیر جواب داده و توانسته از این طریق فروشگاه های خود را شلوغ‌تر از گذشته کند.

به این ترتیب، این شرکت با سرمایه اسمی 450 میلیارد ريالی، تا پایان فروردین ماه بالغ بر 815 میلیارد ريال سود انباشته دارد.

باید منتظر ماند و دید «رفاه» در زمان بازگشایی، چه قیمتی را بر تابلوی معاملات خود می نشاند؟!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار