پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۸۳۳۳
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
0
اولین مرکز توسعه بیمه‌های زندگی استان یزد با هدف توسعه و ساماندهی فروش بیمه‌های زندگی با اشتغالزایی ٣٠ نفر در یزد افتتاح شد.

افتتاح اولین مرکز تخصصی توسعه بیمه زندگی در استان یزدپول نیوز - «محمد حیدری» مدیرعامل بیمه کارآفرین در این مراسم با تاکید بر اهمیت همگانی‌سازی بیمه‌های زندگی در کشور، افزود: اعطای مجوز شرکت های تخصصی بیمه‌های زندگی به نمایندگی‌ها نشان از موفقیت آنها دارد و دلیل اعطای این مجوز به این نمایندگی در یزد نیز این است که این مجموعه در حال حاضر رتبه اول استان و رتبه پنجم کشور را در اختیار دارد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، وی افزود: ماموریت صنعت بیمه در رشته بیمه‌های زندگی از جنس فعالیت صندوق‌های بازنشستگی است و در صورت رفع نواقص و جبران عقب‌ماندگی در خصوص همگانی‌سازی بیمه‌های زندگی صنعت بیمه نیز در جذب سرمایه موفق‌تر عمل خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این مرکز می‌تواند با استفاده از نیروی انسانی متخصص و استقرار سیستم‌های نوآور و مبتکرانه سهم بیشتری از بازار بزرگ بیمه را به خود اختصاص دهد، افزود: استفاده از راهکارهای نوآورانه، ضرورت امروز صنعت بیمه است و اگر در این حوزه‌ها تحرک بیشتری از خود نشان بدهیم، موفق‌تر خواهیم بود.

مدیرعامل بیمه کارآفرین افزود: صنعت بیمه باید برای فروش بیمه نامه‌های زندگی با خانواده‌ها ارتباط برقرار کرده و با معرفی این محصول ارزشمند بازارهای تازه ای را پیدا کند.

وی در پایان نیز اظهار کرد: افتتاح اولین مرکز تخصصی توسعه بیمه زندگی در استان یزد را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم سهم شرکت‌های بیمه از پس اندازهای مردم به رقم منطقی برسد.

«آزاده نوری» مدیر نمایندگی بیمه کارآفرین یزد نیز در خصوص اهمیت راه‌اندازی این مرکز گفت: تخصصی شدن خدمات در شرکت‌های بیمه مستلزم آموزش و ارتقای دانش فنی و تخصصی اعضای شبکه فروش است، هدف غائی از راه‌اندازی این مرکز نیز ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و بیمه گذاران به عنوان مسئولیتی جدی و ارزش‌آفرین است.

وی درخصوص محورهای فعالیت این مجموعه نیز افزود: آموزش فنی و بازاریابی بیمه های عمر انفرادی و همچنین جذب و ساماندهی نمایندگان تخصصی فروش بیمه‌های عمر انفرادی بیمه به عنوان محورهای عملیاتی این مرکز در نظر گرفته شده است.

نوری همچنین از استراتژی رشد و توسعه مجموعه خبر داد و گفت: به دنبال گسترش مرکز هستیم و امیدواریم تا سال 1400 تعداد 3500 نماینده را در سراسر کشور داشته باشیم.

برچسب ها: بیمه کارآفرین ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار