پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۸۲۴۸
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
0
هشت تفاهم نامه همکاری بین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان و بانک‌های عامل در این زمینه و کمیته امداد با هدف حمایت از اشتغالزائی برای خانوارهای روستایی منعقد شد.

پول نیوز - در حاشیه برگزاری ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر که با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران و دیگر مسئولان در بیرجند برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین مدیران عامل این بانک و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان امضاء شد.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، در نمایشگاه جانبی همایش روز و روستا این بانک با برپائی غرفه، به ارائه گزارش عملکرد اشتغال‌زائی درحوزه روستائی پرداخت و دکتر شیری درجریان بازدید معاون اول رئیس‌جمهور از این نمایشگاه به تشریح اقدامات و دستاوردهای بانک پرداخت که مورد استقبال وی قرار گرفت.

 

همکاری پست‌ بانک‌ و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان


ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر با هدف نقش روستائیان و عشایر در تولید و اقتصاد، مرزبانی، صیانت از محیط زیست و اشتغالزائی، 15 مهرماه برگزارشد، هشت تفاهم نامه همکاری بین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان و بانک‌های عامل در این زمینه و کمیته امداد با هدف حمایت از اشتغالزائی برای خانوارهای روستایی منعقد شد.


گفتنی است: طرح‌های اقتصادی و اشتغالزائی روستایی از جمله طرح‌های پست بانک ایران در این همایش به صورت ویدئو کنفرانس توسط معاون اول رئیس جمهور در استان‌های یزد، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد و کردستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

همکاری پست‌ بانک‌ و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان

برچسب ها: پست بانک ، کشاورزان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار