پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

October 2019 23 / چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۸۱۸۷
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۴
0
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال واحدهای احداثی را ۱۰۰ درصد به اتمام برسانیم.

پول نیوز - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال واحدهای احداثی بعد از سیل را ۱۰۰ درصد به اتمام برسانیم.

 

عزیزالله مهدیان، امشب 15 مهرماه، در حاشیه ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود ۶۵ هزار واحد احداثی شهری و روستایی بعد از سیل داریم که اعتبارات آن تامین و کار آغاز شده است.

 

بنیاد مسکن: اتمام 100 درصد خانه های احداثی مناطق سیل زده تا پایان سال

 

وی افزود: با ۱۱۰ هزار نفر برای دریافت تسهیلات قرارداد منعقد شده که تاکنون ۲۷ هزار واحد آواربرداری، ۳۴ هزار و ۸۲۰ واحد پی‌کنی، ۲۴ هزار واحد فونداسیون، ۱۸ هزار اسکلت و ۹ هزار و ۶۵۵ واحد تا مرحله پوشش سقف پیش رفته‌اند.

 

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان کرد: حدود ۷۰ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده کشور خسارت جزئی دیدند که بازسازی آنها به اتمام رسیده است و اکنون مردم در خانه‌های خود ساکن هستند.

 

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال واحدهای احداثی را ۱۰۰ درصد به اتمام برسانیم.

 

مهدیان یادآور شد: تسهیلاتی که برای احداث واحدهای مسکونی مناطق سیل‌زده برآورد شده بالغ بر چهار هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان است که این اعتبار به طور کامل تأمین و به بانک‌ها ابلاغ شده است و بانک‌ها نیز به استان‌های حادثه دیده ابلاغ کرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار